קורטני קרדשיאן וטראוויס בארקר התחתנו רק במאי האחרון אבל מבחינת המעריצים, הילדים של טראוויס הם לגמרי גם באחריותה של קורטני. בתו הצעירה של טראוויס, אלבמה בת ה-17, שיתפה סרטון בעמוד הטיקטוק שלה, והביקורות נגד אביה ואמה החורגת לא איחרו לבוא. 

אלבמה היא כבר דמות די מוכרת בטיקטוק עם חשבון של 3.1 מיליון עוקבים. חלק ניכר מהסרטונים והתמונות שלה לא ממש מותאמים לגילה, אבל הסרטון האחרון גרם לכולם לצאת מדעתם. בסרטון המדובר אלבמה נראית בחליפה מעט שקופה שדרכה ניתן לראות את בגדיה התחתונים, בזמן שהיא מנענעת את ישבנה למצלמה.

@alabamabarker

♬ original sound - p9
 

העוקבים כנראה הרגישו שהגיעו מים עד נפש ותלו את ההתנהגות הלא מותאמת בהזנחה ההורית של טראוויס ושל האם החורגת - קורטני. אדם אחד הגיב לה: "את ילדה. בבקשה תאטי את הקצב". אלבמה ענתה לו: "תכריח אותי". עוקב אחר שם לב לתגובתה של אלבמה וכתב: "אני מקווה שהמשפחה שלה מגינה עליה מכל הסוטים בעולם הזה".

View this post on Instagram

A post shared by Alabama Luella Barker (@alabamaluellabarker)

בהתייחסו לשרשור, אדם אחד תהה: "למה קורטני וטראוויס נותנים לה לפרסם את הסרטונים האלה?". אחר טען: "אני לא חושב שמישהו שם לב למה שהילדה המסכנה הזו עושה ובגלל זה היא מחפשת תשומת לב מזרים". עוד האשימו את קורטני בהזנחה: "קורטני מנסה להיות חברה שלה, יותר מאשר דמות הורית". לבסוף, עוקבת אחרת סיכמה: "היא בת 17, קורטני וטראוויס חושבים שהיא מספיק גדולה כדי לא להזדקק להשגחה אבל היא לא. הם נותנים לה לעשות את שלה ולא ממש שמים לב או רואים בזה משהו לא בסדר".

אלבמה, טרוויס ברקר (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
תמונה משפחתית. טרוויס ואלבמה | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram