ב-2005, הילד הרע של הוליווד, אשטון קוצ'ר, הפתיע את כולם כשהכריז על זוגיות עם השחקנית דמי מור שגדולה ממנו ב-15 שנה, ואשטון, שהיה בן 26 באותה תקופה, הפך ברגע לאב חורג ל-3 ילדים מתבגרים. כעת, כשהוא כבר עמוק בתוך נישואים מאושרים למילה קוניס, הוא מדבר על הקשיים שהיו בתוך מערכת היחסים הקודמת שלו, בעיקר סביב הניסיון הכושל שלו ושל מור להביא ילדים לעולם, והפלה אחת טראומטית בחודש שישי.

קוצ'ר לא מרבה לדבר על חייו הפרטיים, אך באופן שאולי יפתיע, הוא הסכים לתת למגזין Esquire האמריקאי לראיין אותו ואף נתן כמה פרטים עסיסיים במיוחד על חייו הסוערים. אשטון דיבר על הניסיון שלו ושל דמי להביא ילד לעולם ועל התחושות הקשות לאחר שדמי עברה הפלה בחודש השישי להריונה. "לאבד ילד שאתה חושב שיהיה לך, ולהיות כל כך קרוב להביא ילד לעולם - זה ממש ממש כואב", אמר אשטון, "כולם מתמודדים עם זאת בדרכים שונות".

דמי מור ואשטון קוצ'ר (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
דמי מור ואשטון קוצ'ר | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

בעקבות ההפלה, דמי ואשטון ניסו הפריה חוץ גופית (IVF) במשך מספר שנים אך ללא הצלחה. במבט לאחור, אשטון - שמאז כבר הפך לאבא לוויאט בת ה-8 ולדימיטרי בן ה-6 יחד עם אשתו מילה קוניס - התוודה שהוא היה רוצה שיהיה לו ילד משותף עם דמי. "אני אוהב ילדים. לא הייתי מתחתן עם אישה שיש לה שלושה ילדים אם לא הייתי אוהב ילדים. הרעיון שיהיה לי עוד ילד היה יכול להיות מדהים".

באותה תקופה, אשטון כבר היה אבא חורג לשלוש בנותיה של דמי מנישואיה הקודמים לשחקן ברוס וויליס. "הייתי בן 26, נושא באחריות של ילדה בת 8, בת 10 ובת 12", המשיך אשטון, ששמר על מערכת יחסים קורבה עם הבנות מאז שנפרדה מדמי. 

דמי מור, אשטון קוצ'ר, רומר וויליס (צילום: 	Lee Celano, getty images)
צילום: Lee Celano, getty images