בתחילת השבוע דוגמנית העל קנדל ג'נר הצליחה לעורר סערה ברשת אחרי שנחשדה על-ידי מעריצים חדי עין בעריכת פוטושופ מביכה. כזכור, ג'נר פרסמה סשן תמונות שלה בביקיני מחופשה אקזוטית - אלא שבתמונה ביזארית אחת כשלעצמה, כף היד שלה נראתה ארוכה מדי. 

עד מהרה קנדל חטפה תגובות זועמות ברשת, כמו "היא נראית כמו חייזר", "מה היא בכלל ניסתה לערוך בתמונה כדי שזה ייראה ככה?", או "העריכה איומה". אז נכון שקני היא באמת בחורה גבוהה וארוכה (לא סתם היא דוגמנית מסלול), אבל עדיין עוקבים היו בטוחים שהייתה כאן התערבות של עריכה כושלת. 

קנדל ג'נר בתאונת פוטושופ (צילום: instagram)
התמונה המדוברת שבה קנדל נחשדה בעריכת פוטושופ | צילום: instagram

בתגובה להאשמות האלה נגדה, ג'נר החליטה לשבור שתיקה - והוכיחה לכולם, בעזרת הבסטי היילי ביבר, שהיא פשוט נולדה ככה. היילי העלתה סרטון הומוריסטי לחשבון האינסטגרם שלה, בו היא מצלמת את קנדל ואת כף היד שלה מקרוב. "אנחנו יושבות כאן ומנתחות... תראו כמה היד שלה נראית מוזר בדרך כלל. זה בלייב, צילום חי של היד שלה", הודתה ביבר, כשקנדל ברקע נקרעת מצחוק:" זה מטורף".

View this post on Instagram

A post shared by Arabic kendall | عرب كيندال (@kendalljenner.arab)

נו טוב, מה נגיד? השתכנענו. אחרי הכל, למה שדוגמנית על עם גנים כל-כך משובחים תשתמש בפוטושופ, ועוד על היד שלה. אף אחד לא מושלם - גם לא קנדל ניקול ג'נר.