אביה של ליידי גאגא מוביל מתקפה נגד מאות מהגרים ש"השתלטו" לדבריו על שכונת ניו יורק היוקרתית בה הוא גר, בטענה שהם מתעללים בתושבים, פוגעים בנערות ומזמינים נערות ליווי לאזור. אביה של כוכבת הפופ, ג'ו ג'רמנוטה, בן 66, מתגורר באפר ווסט סייד - וטוען כי העיר ניו יורק הפכה את מלון סטרטפורד ארמס למקלט ל-500 מהגרים.

האב טוען כי בעקבות כך הרחובות הוצפו במסיבות, נערות ליווי והתפרעויות. כך אמר לניו יורק פוסט: "יש כעת 500 מהגרים שחיים במעונות האלה. אז התחילה כל המהומה. נערות ליווי באות והולכות, בבקרים רואים אותן יוצאות מהבניין. החלק הכי גרוע זה בלילה, הרעש".

ליידי גאגא ואביה,  ג'ו ג'רמנוטה (צילום: 	Jeff Vespa, getty images)
צילום: Jeff Vespa, getty images

"זה מתחיל בערך בשעה 10, ונמשך עד 4 בבוקר", המשיך ג'ו. "מנגנים מוזיקה ועושים מרוצים עם האופנועים שלהם במעלה ובמורד הרחובות. שימו את האבטחה המתאימה, שתהיה נוכחות משטרתית וקוד התנהגות. הם אורחים בשכונה שלנו, והם בעצם השתלטו".

עוד הוסיף ג'רמנוטה שאף אחד מתושבי האזור לא קיבל הודעה כלשהי על הפיכת מבנה המעונות למקלט מהגרים - וכי אשפה ומחטים ממלאים כעת את המדרכות שהיו פעם נקיות. הוא אומנם אמר שהמהגרים הם כנראה אנשים טובים, אבל הוסיף כי ההתנהגות האנטי-חברתית שלהם הופכת לבעיה, והאנשים שהחליטו להציב אותם בבניין "דפקו" את המקומיים. "הם אפילו מטרידים נערות בנות 14", אמר ג'רמנוטה.

ליידי גאגא ואביה,  ג'ו ג'רמנוטה (צילום: 	Jeff Vespa, getty images)
צילום: Jeff Vespa, getty images

המקרה הזה קורה בעקבות צו הסכמה בן עשרות שנים שהעיר ניו יורק חתומה עליו, שאומר שהעיר מחויבת לספק מחסה למי שאין לו דיור. כך הם המירו את מרכז המהגרים, ששימש בעבר את האקדמיה האמריקאית למוזיקה ולריקוד, למקום מחסה לאותם מהגרים מחוסרי דיור.