כבר התרגלנו לעובדה שהדוגמנית אמילי רטאייקאוסקי (אמרטה, אם תרצו) אוהבת לייצר שערוריות בקצב מסחרר - אבל הפעם מודים שגם אנחנו הופתענו. בסרטון שעלה בחשבון הטיקטוק של מותג האופנה "טורי ברץ'", מראיינת ניסתה להבין אחת ולתמיד איך הוגים נכון את שם המשפחה של אמרטה - והתשובה שלה הפתיעה את כולם.

מעתה אמרו: "אמילי ראטאקובסקה". עד היום, מדורי הרכילות מעבר לים - וגם אנחנו - חיינו בשקר כשחשבנו ששם המשפחה של הדוגמנית (שמגיעה ממוצא יהודי-פולני) הוא בכלל "רטאייקאוסקי". סרטון הטיקטוק המדובר, בו אמרטה חושפת את הפרט המפתיע אודותיה, הפך לוויראלי וצבר כבר למעלה משש וחצי מיליון צפיות תוך יממה אחת בלבד.

@toryburch #ASMR Emrata edition @emrata @liana.ava #TikTokFashion #ToryBurch #ToryBurchFW23 #Emrata #EmilyRatajkowski #NYFW ♬ original sound - Tory Burch

הווידוי הזה של אמילי גרר סערה ברשת אחרי שמעריצים רבים יצאו נגד הדוגמנית וטענו כי מאז ומעולם היא הגתה את שם משפחתה כ"רטאייקאוסקי". "היא תמיד אומרת 'אמילי רטאייקאוסקי' במבטא הכי אמריקאי שבעולם. מה הקטע? היא מנסה עכשיו להישמע כמו אירינה שייק שהייתה איתה בצילומים האלה?", כתבה בביקורת עוקבת אחת. "היא אומרת 'ראטאיי-קאו-סקי' במשך שנים", טען מעריץ נוסף. בקיצור, רטאייקאוסקי או ראטאקובסקה. לא נראה לנו שזה באמת משנה לה - העיקר שהיא בכותרות. לא ככה, אמרטה?