העולם עוקב בדאגה אחרי מלחמת רוסיה-אוקראינה שהולכת ומסלימה מיום ליום. בזמן שמהדורות החדשות בכל רחבי העולם מסקרות באדיקות את מעלליו של פוטין, כעת מדווחים מעבר לים כי המאהבת הסודית שלו - ברחה מהמדינה.

אתר ה-Page Six מדווחים הבוקר כי אלינה קבייבה, המאהבת הסודית של השליט הרוסי, ברחה מגבולות המדינה יחד עם ארבעת ילדיהם המשותפים – ושוהה בשבועות האחרונים בשוויץ. "בזמן שפוטין מסתער על אוקראינה, תוקף אזרחים חפים מפשע וגורם למשבר פליטים, משפחתו סגורה בבקתה פרטית ומאובטחת אי שם בשוויץ - לעת עתה, לפחות", אמר גורם המעורה בפרטים לאתר החדשות.

שמה של קבייבה (38) קשור בשמו של פוטין (69) כבר שנים ארוכות, ולמרות הכחשות חוזרות ונשנות של הקרמלין ושלהם עצמם – רבים מאמינים כי היא בת זוגו הנוכחית. בפברואר 2015 ילדה קבייבה תאומות, ומקורבים לשניים מדווחים כי השניים הביאו יחד לעולם שני בנים נוספים. "הילדים נולדו בשוויץ ולכולם יש דרכונים שוויצרים", הוסיף המקור. "כנראה שגם לקבייבה בעצמה".

קבייבה היא מתעמלת אומנותית לשעבר, שכיהנה בלא מעט תפקידים בפרלמנט הרוסי. בשנת 2008 דיווח עיתון מוסקבאי כי פוטין התגרש בחשאי מאשתו ונישא לקבייבה, וזמן לא רב לאחר מכן העיתון נסגר. בשנת 2009 נודע כי היא ילדה בן מאב לא ידוע, אך רבים טענו כבר אז כי מדובר בפוטין עצמו. חוץ מארבעת הילדים עם קבייבה, לפוטין יש שתי בנות גדולות בנות 35 ו-36, מנישואיו הקודמים ללודמילה פוטין.

פוטין, אלינה קבייבה (צילום: getty images)
צילום: getty images