אתמול (ג') סיפרנו לכם על הראיון השערורייתי של קניה ווסט, אבי ילדיה ובעלה לשעבר של קים קרדשיאן. הכוכב התייצב באולפני התוכנית "Hollywood Unlocked", ובמשך 45 דקות הוא השחיר על בת זוגו לשעבר, תקף את התנהלותה עם ילדיהם המשותפים ועם בן זוגה החדש, פיט דיווידסון, וחשף כי מנע מקלטת סקס נוספת שלה להתפרסם. כעת מטעמה של קים מבהירים: לא היה ולא נברא.

כזכור, קניה אמר כי בבוקר צילומי הפרק בהנחייתה של קים של SNL, ריי ג'יי, מי שהיה בן זוגה של קים בתחילת שנות ה-2000 ואיתו היא צילמה את קלטת הסקס – איים לפרסם קלטת נוספת. קניה, לדבריו, טס לריי ג'יי, והביא את הלפטופ עם החומרים המדוברים ישירות לקים. "כשהיא ראתה את זה היא בכתה", הוא אמר. "זו מראה כמה ניצלו אותה. זה מראה כמה אנשים לא באמת אהבו אותה, אלא תפשו אותה כסחורה". יחד עם זאת, אם תשאלו את קים, זה ממש לא מה שקרה.

"המחשב והכונן הקשיח שנאספו היו אמורים להכיל את הסרטון המקורי וקטעים נוספים שלא פורסמו. אחרי סריקה, לא היו שום תכנים מיניים שלא פורסמו. רק צילומים מהמטוס למקסיקו, וממועדון ומסעדה באותה חופשה", מסרו מטעמה. "קים ממשיכה לדבוק באמונתה שאין קלטת סקס שניה. אחרי 20 שנה, היא באמת רוצה לשים את הפרק הזה מאחוריה, ולהתמקד בדברים החיוביים שהיא עושה כאמא, כיזמית, וכפרקליטה ברפורמת הצדק".