בפברואר 2020 הגישה קים קרדשיאן את בקשת הגירושים שלה מבעלה ואבי ילדיה, קניה ווסט. מאז השניים יצאו לחיים החדשים שלהם בנפרד, כאשר הם מתחילים להסדיר את הסכמי המשמורות על ארבעת ילדיהם, מפרסמים פרויקטים מרגשים ואפילו משיקים קשרים רומנטיים חדשים.

אחרי שחלוקת הרכוש בין השניים עברה על מי מנוחות, קיווינו שהליך הגירושים כולו יתנהל בצורה בוגרת ולא הוליוודית משני הצדדים. אבל הראיון האחרון של קניה ווסט ל-HollywoodUnlocked הפריך את כל התקוות שלנו, עם מתקפה חריגה ומפתיעה בעוצמתה של קניה על אם ילדיו, קים.

הכוכב פתח בראיון ארוך את כל מה שיושב על ליבו, כולל ההופעה של קים קרדשיאן ב-"SNL", הקשר החדש שלה עם פיט דיווידסון, האופן בו קים מגדלת את הילדים והעתיד של השניים כזוג גרוש. קניה התייחס לצילומי הפרק שקים הנחתה, צילומים בהם הוא נכח באולפן. לאחרונה גם עלו שמועות כי ריי ג'יי, אחד האקסים של קים קרדשיאן איתו היא גם צילמה את קלטת הסקס שלה, מתכנן להפיץ קטעים נוספים מהקלטת המדוברת. קניה, לדבריו, הביא לקים את המחשב עם הקבצים של ריי ג'יי על מנת למנוע את הפרסום – בלילה שהיא צילמה את הפרק ב-SNL. "היא בכתה כשהבאתי לה את המחשב", הוא אמר. "איך את מביאה אותי ל-SNL ומנשקת את הבחור שאת יוצאת אותו מולי, וכולם כזה 'אה, זה בסדר'?"/

עוד קניה התייחס להורות המשותפת שלו עם קים על ארבעת ילדיהם, ולדרמות האחרונות שהתחוללו בבית המשפחה. כזכור, קניה רצה להגיע למסיבת יום ההולדת של בתו בת הארבע, שיקגו, ובסרטון שפרסם ברשתות טען שקים מונעת ממנו לראות את ילדיו. "אני אגיד את זה ברור: לא תהיה אבטחה ביני לבין הילדים שלי, ודבר נוסף: הבת שלי לא תשים אודם בטיקטוק", הוא אמר כשהתייחס לסרטון שנורת' העלתה לטיקטוק שלה, בו היא עם צלליות ורודות ואודם כהה. "את לא תפתחי לה טיקטוק אם אני לא מרשה, ואני אומר את זה אחרי שזה כבר נעשה ללא ידיעתי. אני מרגיש שהיא מנסה לעצבן אותי בכוונה או לייצר נרטיב משוגע".

@kimandnorth

♬ I'm booked - How the Grinch Stole Christmas

"הם ללכת ל-SNL ולצחוק על התקשורת. הם יכולים לשתול סיפורים על מי שאני יוצא איתה כרגע. הם יכולים למנוע מעסקאות לצאת לפועל, אבל אני אהיה מאוד ברור: לא משחקים עם הילדים שלי. הכל יהיה חוקי, בייבי", הוא הוסיף, והבהיר שהגירושים שלו ושל קים לא עומדים להיות יפים. "אנחנו לא הולכים על 'וויל וג'יידה'", הוא אמר והתייחס לוויל וג'יידה סמית', שדיברו על בעיות הזוגיות שלהם בתוכנית אירוח משלהם. "לכל אחד מאיתנו יש את הבעיות שלו", הוא סיכם.