כשנה עברה מאז שקים קרדשיאן וקניה ווסט הודיעו כי הם מתגרשים. מאז הפרידה של השניים עברה על מי מנוחות, אבל לאחרונה קניה התחיל לתקוף את בת זוגו לשעבר ואם ארבעת ילדיו – ועורר לא מעט  סערות. אחרי שחשף את ההודעות שקיבל מקים, שביקשה ממנו לחדול מהמתקפות שהוא מחולל ברשת, כעת מסמכי הגירושים של השניים מציגים מה קורה בין כותלי ביתה של קים.

אתר People השיגו את מסמכי הגירושים האחרונים שקים קרדשיאן הגישה לבית המשפט, והמתקפות האחרונות של קניה ברשתות לוקחים בהם חלק בלתי נפרד. "מאז הגשת בקשת הגירושים, הפעולות של מר ווסט הבהירו שהוא לא מקבלת את העובדה שמערכת היחסים שלו ושל קים נגמרה", נכתב. "מר ווסט הפיץ ברשתות החברתיות שיחות פרטיות ומידע כוזב על החיים האישיים של המשפחה ועל ההורות המשותפת של הצדדים, וגרם למצוקה נפשית".

קים קרדשיאן (צילום: יוטיוב Vogue)
"מצוקה נפשית". קים קרדשיאן | צילום: יוטיוב Vogue

חוץ מהמצוקה הנפשית המוזכרת, קים הבהירה מה רצונה בנוגע לעתיד הקשר עם קניה. "אני מאוד רוצה להתגרש", היא כתבה במסמכים. "ביקשתי מקניה לשמור על הגירושים שלנו פרטיים, אבל הוא לא עשה את זה. קניה הפיץ הרבה מידע כוזב בנוגע לענייני המשפחה הפרטיים שלנו וההורות המשותפת. הפסקת המצב המשפחתי אמורה לעזור למר ווסט לקבל את העובדה שמערכת היחסים נגמרה, ולהתקדם לדרך טובה יותר שתעזור לצדדים לגדל בשלום את ילדיהם".