עשרה ימים חלפו מאז שסיפרנו לכם על הדיווחים החדשים מצידה של אלינה קבייבה, המאהבת של פוטין, בנוגע להיריון חמישי. ערוץ החדשות הרוסי General SVR Telegram דיווח אז כי קבייבה נמצאת בימיו הראשונים של היריונה - והחדשות הגיעו לכל אתרי החדשות הגדולים בעולם. כעת ב-Mirror הבריטי שופכים עוד אור על תגובתו של פוטין לחדשות - וזה לא נשמע טוב.

כזכור, עם פרסום החדשות על היריונה החמישי, בסביבתו של פוטין העידו כי הוא לא שמח במיוחד מהחדשות. "פוטין גילה שהמאהבת שלו בהיריון שוב, ולפי המבט שלו נראה שזה לא היה מתוכנן", כך נטען. "לפני מספר ימים דיווחנו כי פוטין נראה מדוכא ומרוחק, וכנראה שהוא נראה רגע אחרי שגילה על ההיריון". כעת נראה כי ההודעה על ההיריון החמישי מעוררת לא מעט תסכול בקרב הנשיא הרוסי - ומשפיע ישירות על הקשר שלו ושל אם ילדיו לכאורה.

פוטין, אלינה קבייבה (צילום: getty images)
לא רצה עוד ילד. פוטין ואלינה קבייבה | צילום: getty images
 
"לא אכפת לו מאשתו לשעבר, הוא אדיש אליה כבר הרבה זמן, ואת מערכת היחסים של הנשיא עם אלינה קשה לכנות מושלמת", כך סיפרו בסביבתו. "פוטין בבירור לא התכונן להפוך שוב לאבא, וההריון הלא מתוכנן של קבייבה יותר הפתיע אותו מאשר שימח. לאחר שנודע שיהיה לו ילד נוסף, הוא כמעט לא תקשר עם אלינה. הוא נמנע מפגישות ומבילויים משותפים. באופן כללי,  מאז תחילת המלחמה קרובי המשפחה של פוטין לרוב מכבידים עליו וגורמים לו צרות".