שנה עברה מאז שקים קרדשיאן וקניה ווסט, הפאוור קאפל הכי פאוורי שהיה אי פעם החליטו להתגרש. מאז שמענו שירים משחירים בנושא, ציוצים, וגם כמה ראיונות - כולם ללא יוצא מהכלל מצדו של ווסט בזמן שקרדישאן, באופן מפתיע, החליטה לשמור על השתיקה. נראה שבסוף השבוע האחרון הגיע הקש ששבר את גב הגמל: קניה שיתף בעמוד האינסטגרם שלו שאילתא לעוקבים - מה גבר גרוש טרי אמור לעשות כשאשתו שמה את בתם המשותפת בטיקטוק ללא הסכמתו?

בתגובה, קרדשיאן עלתה עם סטורי בעצמה, ממש בדקות האחרונות וכתבה כך: ״ההתקפות הקבועות של קניה עליי בראיונות וברשתות החברתיות פוגעות הרבה יותר ממה שהטיקטוק של נורת׳ עלול לעשות. בתור ההורה והמטפל העיקרי של הילדים שלנו, אני עושה כמיטב יכולתי להגן הבת שלנו ומאפשרת לה להביע היצירתיות שלה במדיום שהיא רוצה עם השגחת מבוגרים - כי זה מביא לה אושר. הגירושים מספיק קשים לילדים והאובססיה של קניה לנסות לשלוט ולתפעל את המצב שלנו בפומבי רק גורם עוד יותר כאב לכולם".

"מההתחלה לא רציתי שום דבר מלבד שיתוף בריא ותומך, מערכת יחסים הורית, כי זה מה שהכי טוב
בשביל הילדים שלנו. מעציב אותי שקניה ממשיך להפוך את זה לבלתי אפשרי בכל שלב של הדרך. אני רוצה לטפל בכל הנושאים של הילדים באופן פרטי ואני מקווה שהוא יכול סוף סוף להגיב לעורך הדין השלישי שהיה לו בשנה שעברה כדי לפתור בעיות בדרכים ידידותיות״.

כזכור, קים וקניה היו נשואים שש שנים, להם ארבעה ילדים משותפים והבכורה היא נורת׳. בחודשים האחרונים קניה צולם מבלה עם כמה דוגמניות צעירות ואילו קים מתחזקת קשר רציף עם פיט דיווידסון, כוכב SNL והאקס של אריאנה גרנדה.