שבועיים חלפו מאז ילדה דניאלה פיק את בתה השנייה, אחות קטנה לליאו בן השנתיים. ימים ארוכים חלפו את שהידיעה הגיעה אל מעבר לים, שם סיקרו בחשדנות נלהבת את לידת הבת השנייה למשפחת פיק-טרנטינו. בזמן שאנחנו בארץ נתקלים מדי פעם בפעם בבמאי ההוליוודי הענק, מעבר לים חייו של טרנטינו בישראל מלווים במסתורין ובחוסר בהירות, אבל בסוף השבוע האחרון פרסמו בניו יורק פוסט כתבת מגזין מקיפה על חייו של טרנטינו בארץ הקודש - וככה זה נראה מהצד.

בכתבה סקרו את סיפור ההיכרות של פיק וטרנטינו, שנפגשו בשנת 2009 בפרמיירה של "ממזרים חסרי כבוד" בישראל. תשע שנים לאחר מכן השניים נישאו בטקס יהודי בביתו של טרנטינו בבוורלי הילס, אך מאז שנת 2019 הם חיים יחד בדירת הפאר שרכשו בתל אביב. "תל אביב אולי נראתה כמו נחיתה לא צפויה עבור טרנטינו, אבל יכול להיות שהוא יישאר שם לתמיד", כתבו בניו יורק פוסט. "קצת אחרי שנישאו, טרנטינו ופיק קנו וילה של שישה חדרים ברחוב אלקחי ברמת אביב ג' - שכונה בצפון תל אביב שנמצאת במרחק נגיעה מהים התיכון".

ב"ניו יורק פוסט" שוחחו עם אורית בצלאל, שכנתו של טרנטינו שגרה במרחק שני בתים ממנו. "מעולם לא ראיתי או שמעתי אותו", היא אמרה, והוסיפה כי היא זיהתה שמדובר במשפחת טרנטינו כשהבחינה בארגזי מעבר דירה, שעליהם נכתב שם משפחתו של הבמאי.

בשנת 2020, כך על פי המגזין, שכרו דניאלה וקוונטין וילת ענק בשיכון צמרת בתל אביב, בסכום של כ-80 אלף שקלים בחודש. "בעיר שבה רוב האנשים מתגוררים בבנייני דירות, שיכון צמרת הוא דבר נדיר: וילות פרטיות מרשימות מבחינה ארכיטקטונית שממוקמות בין גורדי שחקים יוקרתיים למגורים, עם תחושה של עיר קטנה", כתבו במגזין. "זה תמיד היה המקום שאליו נהרו המתעשרים הישנים (old money), כדי לחיות חיים בטוב טעם אבל לא בצורה צעקנית".

בהמשך נכתב על לידתה של דניאלה, שהתקיימה לגמרי במסווה. בכתבה תיארו את הגברת פיק כ"חלק ממשפחת מלוכה ישראלית", כשהם גוללים את סיפורו של אביה, צביקה, ומרחיבים על הצמד המוזיקלי שהקימה עם אחותה בתחילת שנות ה-2000. "שמעתי שהם היו שם, אבל לא ראיתי אותם", סיפרה יולדת שילדה באותו היום. בהמשך הם תיארו את חייהם של השניים, עם צעידות בפארק הירקון ובילויים בשלל בתי קפה וברים תל אביבים. ואיך אפשר לסיים בלי התיעוד של טרנטינו יחד עם בנו, שר ומזמר במסיבת יום הולדת שכונתית.