מלחמת רוסיה-אוקראינה לא מתקרבת לסיום, ואנחנו במערכת mako סלבס ממשיכים להביא לכם את החדשות הצהובות על המנהיגים המעורבים בלחימה. אחרי שסיפרנו לכם על המאהבת של פוטין, על התמונות הלוהטות של מקרון ועל השיחה של זלינסקי עם מילה קוניס ואשטון קוצ'ר, כעת סרטון חדש עשה את דרכו למחוזותינו – והיינו חייבים לבדוק מה עומד מאחוריו.

כידוע, לפני שזלינסקי היה נשיא אוקראינה הוא היה כוכב לא קטן באוקראינה. הוא הופיע בסדרת טלוויזיה רבות, כבש את הפריים טיים ב"רוקדים עם כוכבים" והשתתף במספר הצגות והופעות. בשעות האחרונות רץ ברשת סרטון בו זלינסקי הצעיר מופיע מול קהל משולהב, שמתפקע מצחוק מהבדיחות שמסופרות על הבמה. לקראת סוף הסרטון מופיע בקהל ולדמיר פוטין, הלוא הוא נשיא רוסיה כיום והאויב מספר אחת של זלינסקי. הסרטון הצליח לעורר לא מעט עניין ברשתות, אבל בשורה מרה בידינו: הסרטון מזויף.

חברות מערכת mako סלבס הוציאו את זכוכית המגדלת ואת תוכנות העריכה, ובחנו מאוד מקרוב את הסרטון המדובר. אחרי שצפינו בו שוב ושוב עשרות פעמים, הבחנו כי הכסאות עליהם פוטין ועוזרו יושבים הם בצבע אדום כהה – בשונה מהכסאות המופיעים בשאר הסרטון בצבע אדום בהיר. גם איכות הסרטון משתנה כאשר פוטין ועוזרו מופיעים על המסך, ועל כן, לצערנו, מסתמן כי האירוע המדובר לא היה ולא נברא. אולי בגלגול הבא.