בעולם מתקשים להירגע מהתיעוד המזעזע של התקיפה האלימה של הארייט רובסון, בת זוגו של כדורגלן מנצ'סטר יונייטד, מייסון גרינווד. בזמן שהשחקן עדיין עצור ונחקר בחשד לאונס ותקיפה, כעת חבריו לקבוצה מתחילים להתרחק – לפחות במרחב האינטרנטי.

כזכור, עם פרסום התיעוד המזעזע, קבוצת מצ'סטר יונייטד פרסמה הצהרה, בה נכתב: "אנחנו במועדון מודעים לתמונות ולהאשמות ברשתות החברתיות, אבל לא נתייחס מעבר לכך עד בירור העובדות. מנצ'סטר יונייטד מגנה אלימות מכל סוג". שעות אחרי פרסום התיעודים, בקבוצה כבר הודיעו כי הם משעים את גרינווד בן ה-20 מהקבוצה. "גרינווד לא ישוב לאימונים ולמשחקים עד להודעה חדשה", נמסר. גם נייקי, הספונסרים של גרינווד, מסרו כי הם "מאוד מוטרדים מהתיעודים המטרידים וימשיכו לבחון את הסיטואציה מקרוב", וכעת חבריו לקבוצה לוקחים צעד אחורה.

על פי הדיווח של הדיילי מייל הבריטי, הכוכבים הגדולים של מנצ'סטר יונייטד מתחילים להתרחק מחברם לקבוצה – ומפסיקים לעקוב אחריו ברשתות החברתיות בזה אחר זה. כריסטיאנו רונאלדו, דיוויד דה חאה ופול פוגבה כבר הפסיקו לעקוב אחרי הכדורגלן בן העשרים, שמתמודד ברגעים אלה עם ההשלכות של מעשיו המחרידים.

כזכור, הפרשה כולה התפוצצה לפני כיומיים, אז הארייט רובסון שיתפה בסטורי שלה סרטון קשה לצפייה בו היא מדממת מפיה. "לכל מי שרוצה לדעת מה מייסון גרינווד עושה לי", היא כתבה, והוסיפה מספר תמונות של חבלות שהופיעו על גופה, וכן הקלטה בה גרינווד מפציר בה לקיים איתו יחסי מין - למרות סירוביה הנשנים. הסרטונים והתמונות נמחקו מחשבון האינסטגרם של רובסון, אך ממשיכים להסעיר את העולם כולו.