כחודש עבר מאז שקים קרדשיאן וקניה ווסט התגרשו באופן רשמי. השניים הודיעו על פרידה לפני כשנה, ומאז הם נקלעו ללא מעט דרמות מתוקשרות ברשתות – דרמות שעלו שלב מאז קים השיקה את הקשר החדש שלה עם פיט דיווידסון. כעת, אחרי חודשים ארוכים של שתיקה, פיט שלח מסר ישיר ראשון לקניה – ועל הדרך עקץ אותו בגדול.

אתמול (א') קניה בחר לפתוח את היום עם סרטון נוסף שהעלה לאינסטגרם שלו, ובו הוא תוקף בחריפות את אם ילדיו, קים קרדשיאן. הסוגייה הבוערת הפעם: חשבון הטיקטוק של נורת' ווסט, בתם בת השמונה של השניים, שעושה חיל ברשת החברתית. כנראה שפיט ראה את הסרטון החדש והחליט לשים סוף למתקפות – כי בתכתובת פרטית שניהל עם קניה ואומתה לאחר מכן - הוא ביקש ממנו לחדול ממעשיו.

View this post on Instagram

A post shared by thinker (@the.thinkings)

"יו זה סקיט", כתב פיט והשתמש בכינוי שקניה נתן לו. "אתה יכול בבקשה לקחת שניה ולהירגע? שמונה בבוקר, זה לא חייב להיראות ככה. קים היא באמת האמא הכי טובה שפגשתי. מה שהיא עושה עבור הילדים שלכם מדהים, ואתה כל כך בר מזל שהיא האמא של הילדים שלך. החלטתי שאני לא אתן לך להתייחס אלינו ככה יותר, ואני לא מתכוון לשתוק. תתבגר, לעזאזל". "הו אתה מנבל את הפה", השיב לו קניה. "איפה אתה ברגע זה?", הוא שאל, ואז פיט השיב עם סלפי וכתב: "במיטה עם אשתך".

התכתובת עלתה לרשתות ורבים השתגעו מקעקוע חדש שהופיע על החזה של פיט, ובו כתוב שמה הפרטי של קים באותיות גדולות, ככל הנראה בכתב היד שלה. "שמח לראות שיצאת מבתי חולים וממוסדות גמילה", כתב לו קניה, ופיט השיב: "גם אני שמח בשבילך. המקומות האלה עושים פלאים כשאתה פונה לקבל עזרה. שווה לך לנסות. אני בלוס אנג'לס היום אם אתה רוצה להפסיק להיות כלבת אינטרנט ולדבר נורמלי. אתה לא מפחיד אותי אחי, הפעולות שלך פשוט מביכות. עצוב לראות אותך הורס את המורשת שלך על בסיס יומיומי".

View this post on Instagram

A post shared by LUKEY CAGE (@lukeycage)

קניה השיב להצעה של פיט וכתב: "אתה יותר ממוזמן לבוא לסאנדיי סרוויס שלי", אבל פיט לא קיבל את ההצעה – והקשה. "למה שלא ניפגש אחרי הסאנדיי סרוויס. נאכל צהריים ונדבר בפרטיות, אחד על אחד, גבר לגבר. מה שאתה עושה למשפחה שלך מסוכן ויצלק אותם לעד. בבקשה תפתור את הדברים האלה באופן פרטי אחי, אני מתחנן". קניה התעקש וכתב לפיט שאם הוא רוצה לפגוש אותו – שיבוא לסאנדיי סרוויס, ופיט השיב: "זה לא לפומבי אחי. אני לא בא לזה בשביל המצלמות והתקשורת, שזה כל מה שאכפת לך ממנו. הלוואי שתתבגר פעם אחת ותתן לי לעזור לך. גם אני מתמודד עם קשיים נפשיים וזה מסע לא קל. אתה לא חייב להרגיש כמו שאתה מרגיש. אין שום בושה בקבלת עזרה, אתה תהיה שמח ותחיה בשלווה".

לאחר מכן פיט, שהיה מעריץ אדוק של קניה, כתב לגרוש של בת זוגו מה קורה מאחורי הקלעים. "אין לך מושג כמה הייתי נחמד למרות איך שהתנהגת אליי. עצרתי את SNL מלדבר עליך ולעשות עליך בדיחות – מה שהם רצו לעשות חודשים. עצרתי קומיקאים מלצחוק עליך כי אני לא רוצה שהאבא של הילדים של חברה שלי יראה רע. גיביתי אותך למרות שהתייחסת אליי כמו חרא כי אני רוצה שהכל יהיה חלק, אבל אם תמשיך ללחוץ עליי כמו שעשית בחצי שנה האחרונה – אני אפסיק להיות נחמד".