הדרמה סביב קלטת הסקס השנייה של קים קרדשיאן לא נרגעת: אחרי שרק אתמול (ד') סיפרנו לכם על ההכחשה החד-משמעית של קים קרדשיאן, כעת האקס של הכוכבת ומי שצילם איתה את הקלטת המדוברת מגיב – וגם הוא, בדיוק כמותה, לא אוהב את הדברים שנאמרו.

כזכור, הכל התחיל כשקניה ווסט, הבקרוב-גרוש של קים קרדשיאן ואבי ארבעת ילדיה, התראיין לתוכנית "Hollywood Unlocked" וחשף כי עצר לכאורה את פרסומה של קלטת הסקס השניה. קניה אמר כי ריי ג'יי, מי שהיה בן זוגה של קים בתחילת שנות ה-2000 ואיתו היא צילמה את קלטת הסקס – איים לפרסם קלטת נוספת בכיכובה. קניה, לדבריו, טס לריי ג'יי, והביא את הלפטופ עם החומרים המדוברים ישירות לקים. "כשהיא ראתה את זה היא בכתה", הוא אמר. "זו מראה כמה ניצלו אותה. זה מראה כמה אנשים לא באמת אהבו אותה, אלא תפשו אותה כסחורה".

קים הכחישה אתמול את הדברים, ומטעמה נמסר כי "בסריקת המחשב לא נמצאו תכנים מיניים שלא פורסמו. אחרי 20 שנה, קים באמת רוצה לשים את הפרק הזה מאחוריה". ומה קורה אצל ריי ג'יי? הכוכב יצא אתמול (ד') בציוץ חד משמעי בטוויטר, וכתב: "זה צריך להפסיק. גם לי יש ילדים". 

דבר משונה לא פחות שקרה רגע אחרי ההכחשה, הוא שריי ג'יי נפגש עם נשיא ארה"ב לשעבר, דולנד טראמפ, באחוזתו במאר-א-לאגו. ריי ג'יי דן עם הנשיא לשעבר על יוזמות שהוא רוצה להוציא לפועל עבור יזמים ואנשי עסקים צעירים, וכן על העלאת המודעות לנושאים פוליטיים שונים.

"תמיד הערצתי וכיבדתי את החוש העסקי של טראמפ", אמר ריי ג'יי ל-Page Six. "דיברנו על יצירת מקומות עבודה, על עידוד פיתוח עסקים קטנים ועל טכנולוגיית המידע, שממלאת תפקיד חשוב בעתיד הכלכלה שלנו". הכל מוזר בעולם.

View this post on Instagram

A post shared by TheYBF (@theybf_daily)