מאז שנפרדו לפני קצת יותר משנה, קים קרדשיאן וקניה ווסט מנסים להמשיך הלאה בחייהם. בזמן שקים עושה עבודה מצוינת, עם זוגיות חדשה ונוצצת, עסקים חדשים שהיא משיקה ולא מעט חיוכים שמתפזרים לכל עבר, קניה מתקשה להמשיך הלאה, כשהוא יוצא במתקפות על אשתו לשעבר ובן זוגה, נכנס ויוצא ממערכות יחסים ונקלע לתגרות כאלו ואחרות. כעת, אחרי מטח נוסף של מתקפות מצידו של קניה כלפי בן זוגה, קים קרדשיאן יצא בבקשה ברורה – וקניה חשף אותה.

ווסט פרסם בעמוד האינסטגרם שלו מספר צילומי מסך משיחות עם קים, בהן היא מבקשת ממנו לחדול מהמתקפות שהוא מקים על דיווידסון. "אתה מייצר אווירה מפחידה ומסוכנת", היא כתבה לו. "מישהו יפגע בפיט וזה יהיה באשמתך". "אני תמיד אעשה הכל כדי להגן עלייך ועל המשפחה שלנו", הוא ענה לה. "הקשבתי לך ואמרתי לכולם לוודא ששום דבר פיזי לא יקרה לפיט". קניה פרסם את ההתכתבות וכתב: "בהתאם לבקשה של אשתי, בבקשה אל תעשו שום דבר פיזי לפיט. אני אתמודד עם זה בעצמי".

View this post on Instagram

A post shared by Food Boi (@dankmeltdownsonly)

דקות לאחר מכן, ווסט פרסם התכתבות נוספת עם קים, ככל הנראה אחרי שזו ראתה את הפוסט העצוב. "למה אתה לא יכול לשמור את השיחות שלנו פרטיות?", היא כתבה לו, והוא השיב: "כי קיבלתי הודעה מהאדם שאני הכי אוהב בעולם. אני המעריץ מספר אחת שלך. למה שאני לא אספר לכולם?".

View this post on Instagram

A post shared by Food Boi (@dankmeltdownsonly)