אנחנו עוקבים מקרוב אחרי הכוכבים הכי גדולים בהוליווד, מספרים לכם על מעלליהם, על צילומי פפראצי שלהם שמגיעים לידינו ועל שינויים מרגשים בחייהם האישיים. לעיתים רחוקות אנחנו מספרים לכם גם על שיבתם של כוכבים שירדו מתחת לרדאר, ובסוף השבוע האחרון הוליווד כולה השתגעה מצילומי הפפראצי של השחקנית האהובה, ברידג'ט פונדה, שנראתה לראשונה מזה 12 שנה.

פונדה צולמה ברחובות לוס אנג'לס, כאמור, לראשונה מאז שנת 2010. התמונות של השחקנית פורסמו במדורי הרכילות מעבר לים ביום הולדתה ה-58, הדיילי מייל הבריטי, שפרסמו את התמונות לראשונה, בחרו לזעוק בכותרת כי הכוכבת היפהפיה "בלתי מזוהה".

פונדה צולמה בלוק סטנדרטי לחלוטין, עם חולצת פסים בגווני כחול, מכנסיים כחולים ונעלי ספורט באותו הצבע, והקפידה על חבישת מסכה ברחוב. הכוכבת אספה את שיערה לאחור והייתה עם משקפי הראייה שלה, והייתה עסוקה בענייניה בזמן שצלמי הפפראצי תיעדו אותה.

אחרי פרסום התמונות, אלפי גולשים יצאו בטוויטר ותקפו את הדיילי מייל הבריטי על אופן הפרסום. "הדיילי מייל הם פא*ינג זבל. הם ביישו והתבריינו על אישה בצורה גרוטסקית", כתבה אחת הגולשות. "היום, ביום הולדתה של ברידג'ט פונדה, הם פרסמו תמונות שלה. היא נראית כמו אישה *נורמלית* בת 58, אבל הם בבירור ניסו לעודד שיימינג".

השחקנית האהובה שיחקה תפקידי מפתח בלא-מעט סרטים הוליוודיים מדוברים, בניהם הסרטים "ג'קי בראון", "קוד סודי נינה", "האגם השקט" ו"דרושה שותפה רווקה". פונדה החלה לזנוח את קריירת המשחק שלה בשנת 2003, אחרי שתאונת דרכים הביאה לפגיעה בגבה.

View this post on Instagram

A post shared by Newsradio 740 KTRH (@ktrhnews)