השבוע דיווחנו לכם על תמונות חדשות ושערורייתיות של כוכב הכדורגל הנחשק בעולם, דיוויד בקהאם. דיוויד נתפס לראשונה מזה חודשים בלי הכובע הקבוע ששומר על ראשו, ובהיעדרו התגלתה לה תחילתה של הקרחה משמעותית.

 

כמובן שלנו אין שום בעיה עם הקרחת המתהווה של דיוויד ולהיפך, אנחנו בדעה שהשחקן הלוהט רק הולך ומשתבח עם השנים, אבל כמו שהם הוכיחו לנו לא פעם, הצהובונים הבריטיים (והבריטיים בכלל) לא נוטים לקבל בקלות שינויים בחייהם של הכוכבים האהובים עליהם, וספציפית את ההקרחה של בקהאם הם לקחו קשה במיוחד.

 

 

 

תמונותיו של בקהאם נמרחו על שערי העיתונים ובמיוחד ההשוואה של ה"Sun" הבריטי בין תמונותיו של הכוכב משנת 2001,2003 ו2017, שמציגות כל אחת שיער שופע בסטייל אחר. פשפשנו קצת במגירות שלנו ומצאנו שדיוויד מנסה כבר שנים לשמר את הלוק הנערי שלו ובשנת 2018 אפילו עבר השתלת שיער, הליך שבהתאם לתמונות האחרונות לא ממש צלח.

 

הכותרות בצהובונים החלו לזעוק ששנתיים אחרי השתלת השיער הכוכב האהוב שוב מקריח, כשהם מציגים השוואות שלא ניתן לערער עליהן. אנחנו דווקא מברכים על ההצטרפות של דיוויד לשורה ארוכה של כוכבים שהתחברו ללוק הטבעי שלהם בימי ההסגר, ובלי קשר, בשבילנו דיוויד תמיד יהיה הכי חתיך.