View this post on Instagram

A post shared by Al Pacino Film School (@alpacinofilmfestival) on

עקבנו מקרוב אחרי מערכת היחסים של מיטל דוהן ואל פאצ'ינו, ועקבנו מקרוב גם אחרי הפרידה. מצידו של השחקן הענק נשמע בעיקר שקט אחרי סיומו של הקשר בן השנתיים עם דוהן, אבל היא מצידה התחילה בגל ראיונות כשהיא מפזרת אמירות קשות ושנויות במחלוקת.

"קשה להיות עם בן אדם כל כך מבוגר", "הוא נהיה קשיש" ו"איך אפשר להגיד בנימוס 'הוא לא אוהב להוציא כסף'?" היו רק חלק מהדברים שפורסמו בגופי תקשורת בכל רחבי העולם וגררו האשמות מצד המעריצים המזועזעים שנחרדו מהדרך בה מיטל התייחסה לקשר ולפרידה של השניים.

View this post on Instagram

A post shared by Meital Dohan (@meitaldohan) on

כעת, בראיון לדיילי מייל הבריטי מיטל מנסה להביא את הצד בערכת היחסים שלה עם השחקן הענק עליו לא סיפרה בתקשורת, ולכרך את הביקורת שספגה. "זו הייתה אהבה מדהימה ויפהפיה. מה שקרה בנינו היה גדול יותר מכל דבר חומרי כמו פרחים, שוקולדים, יהלומים או מכוניות", היא מפתיעה. "זה היה סיפור האהבה הכי מדהים שהיה לי בחיים, עד שהגיעה ההבנה שאנחנו במקומות שונים מידי בחיים".

"אם מישהו היה זבוב על הקיר בחדר השינה שלנו – הוא היה מופתע"

כזכור, סביב הפרידה דוהן בת ה-40 בעיקר דיברה על הקושי בניהול קשר עם אדם "קשיש" כמו אל פאצ'ינו בן ה-79. כעת היא מספרת שהעשורים שהפרידו בניהם היוו מכשול במקומות אחרים לגמרי: "היינו יחד שנתיים וזה הרבה זמן, עד שבשלב מסוים אמרתי לעצמי 'אנחנו אוהבים אחד את השנייה, אבל לאן זה הולך? אני ממש רוצה ילדים ומשפחה, אבל לו כבר יש משפחה ושלושה ילדים, ובגילו להביא עוד ילדים זו החלטה קשה".

חוץ מהילדים, פער הגילים בין השניים בא לידי ביטוי כמעט בכל דבר, כשמיטל מקפידה להדגיש שזה כלל לא הפריע לה: "לא היינו עושים דברים משוגעים כמו ללכת בשתיים לפנות בוקר לרייב. היו לנו רגעים שקטים, אבל בכלל לא הרגשתי שאני מפסידה משהו", היא מסבירה, כשהיא גולשת לנושאים קצת יותר אינטימיים: "גם ברמה הפיזית הייתה לנו מערכת יחסים מלאה. הוא בכושר מעולה ולא הרגשתי אתגר מהבחינה הזו. יש סטריאוטיפ בנוגע לקשרים של נשים צעירות וגברים מבוגרים, אבל אם מישהו היה זבוב על הקיר, יכול להיות שהוא היה מופתע".

אל פצ'ינו ומיטל דוהן
מיטל דוהן ואל פצ'ינו 2019 | צילום: SplashNews

בעקבות הדברים שמיטל אמרה מיד אחרי הפרידה הוא קוטלגה בעולם באופן כמעט מידי כגולדיגרית וכנצלנית. "כל אישה שתתחיל לצאת עם גבר חזק תקוטלג כגולדיגרית", היא משיבה לטענות. "זה עוד סטריאוטיפ, אבל מערכת היחסים שלנו מעולם לא הייתה מבוססת על אינטרס אישי. זו היית אהבה טהורה".

"אז מה קרה בפרידה?" היא נשאלה מיד, והתחילה לגלול את האירועים שקדמו לפיצוץ: "היה לנו ריב קטן שהפך למשהו הרבה יותר גדול, ואז התחלתי לתהות עם עצמי לאן זה הולך. כבר היינו שנתיים יחד, והרגשתי שאני צריכה להחליט אם אנחנו לקראת הצעד הבא או לקראת סיום. לא אמרנו שזה לא עובד בנינו כי זה עדיין סוג של עבד, אבל החלטנו שזה הזמן לעבור הלאה. זו הייתה החלטה משותפת".

מה קורה בין מיטל דוהן ואל פצ'ינו?
דיווחים בהוליווד מספרים על פרידה של השניים | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

ואם אתם תוהים איפה מיטל בימים האלה נספר לכם שהיא מסתגרת בביתה בארצות-הברית ומעבירה את הזמן במחשבות על האקס, ואחרי שנשאלה אם תשמח לראות את אל פאצ'ינו עם מישהי אחרת משיבה בחדות: "לא. לא כרגע. אני מאוד אקנא", היא קובעת. " אני מאוד עצובה ובוכה הרבה, ואני מקווה שהוא עצוב גם. היינו רוצים להישאר בחיים אחד של השני", היא מסכמת, ובמבט על העתיד היא לא בטוחה שיהיה סבב ב': "זו לא הייתה המטרה שלי בחיים לצאת עם מישהו מבוגר. בואי נגיד שאני לא חושבת שאצא עכשיו עם מישהו בן 21, אני אף פעם לא אומרת 'בחיים לא'". כנראה שהעתיד צופן הפתעות רבות מצידה של מיטל, ואנחנו פה כדי לחכות להן!

View this post on Instagram

A post shared by Meital Dohan (@meitaldohan) on