מאז שנפרדו במפתיע בשנת 2016, בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי נמצאים בקרב משפטי בלתי נגמר. בסוף חודש מאי סיפרנו לכם שאחרי שנים בביתי המשפט, בראד השיג ניצחון מוחץ כאשר השיג את מבוקשו בקרב המשמורות עם אם ילדיו, אבל כעת עורכת הדין לענייני משפחה, סברינה שהין קורנין, טוענת שאנג'לינה יכולה לעשות צעדים משמעותיים שיקשו על חייו של בראד – ויעכבו את ההכרעה.

הסוגייה שבגינה אנג'לינה יכולה למשוך את הקרב המשפטי עם בראד היא סוגיית החלפת השופט שכבר סיפרנו לכם עליה בעבר. בחודש אוגוסט האחרון אנג'לינה פתחה קרב חדש כשהגישה בקשה לפסול את השפוט הפרטי שדן בעניינה, בשל ניגוד עניינים לכאורה עם עורכי הדין של בראד. אנג'לינה טענה שהשופט לא סגר את הקשרים העסקיים והאישיים שהוא מנהל עם עורכי הדין של האקס, וביקשה להחליפו – שבועות ספורים לפני תחילת המשפט. הבקשה של אנג'לינה נדחתה על הסף, וכעת קורנין טוענת כי אנג'לינה יכולה להשתמש בסוגייה – ולעכב את ההכרעה.

אחרי הקרב: השופט הכריע נגד אנג'לינה ג'ולי (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
תמשיך בקרב? אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

"היא יכולה להגיע עם זה לבית המשפט העליון. היא יכולה לערער על הערעור", אמרה קורנין. במהלך השימוע שנערך בתשיעי ביולי, עורך הדין של אנג'לינה המשיך לדרוש את הדחתו של השופט המשפט של השניים. עורכי הדין של בראד, כך על פי נוכחים במקום, התפרצו על אנג'לינה וטענו שהיא משתמשת בטקטיקת עיכוב. "זה מה שאנשים עושים כטקטיקה בשביל לעכב, לעכב ולעכב", קורנין הוסיפה. "אם היא תערער על כך, אז המחנה של פיט יכול להגיש בקשה לצו זמני שייתן לו זמן הורות כלשהו עם ילדיו".

הגירושים של בראד ואנג'לינה החלו בשנת 2016, אחרי כ-11 שנות זוגיות. הפרידה המפתיעה הגיעה אחרי טיסה משפחתית מפורסמת, במהלכה, כך נטען, בראד התכוון לתקוף את בנם הבכור – מאדוקס (אז בן 15), אך אנג'לינה זינקה וחצצה בניהם – ובכך מנעה את התקיפה. מאז אנג'לינה מנסה למנוע מבראד את המשמורת המשותפת עליה הוא נלחם.