הציוצים של קניה ווסט הרעידו את עולם הבידור, ואחרי שקים הגיבה לדברים הקשים שאמר האמת מאחורי הציוצים התחילה לצאת – והיא לא חיננית במיוחד.

אתמול סיפרנו לכם על בגידה חדשה שקניה חשף, שנוגעת לזוג הכי שנוי במחלוקת במשפחה – קלואי קרדשיאן וטריסטן תומפסון. את היסטורית הבגידות הארוכה של טריסטן קשה לשכוח, אבל כעת מסתבר שלא רק ג'ורדין וודס, הבסטי לשעבר של קיילי, לקחה חלק בסקנדל, ואם לשפוט על פי הציטוטים של קניה (והפסקת המעקב של כל האחיות שהגיעה מיד לאחר מכן), גם הבסטי לשעבר של קים הייתה חלק פעיל באותה בגידה.

אולם קניה לא הסתפק בלהפליל אחרים ובציוץ קשה שנמחק דקות לאחר מכן קניה רמז על ספק רומן של קים שהתנהל לפני כשנתיים עם הראפר מיק מיל. "אני רוצה להתגרש מקים מאז שהיא פגשה את מיק מיל במלון 'וולדורף' בכנס", קניה כתב. "מיק הוא הגבר שלי ושמר על הכבוד שלי. קים יצאה מהקווים".

קניה מתכוון לכנס שקים לקחה בו חלק בנובמבר 2018 במלון "וולדורף" היוקרתי בו היא נאמה בנוגע לצדק משפטי. גם מיק נכח בכנס, ושנה לאחר מכן הוא הלל את קים בתכנית של אלן דג'נרס על עבודתה בנוגע למערכת המשפט האמריקנית. קניה טען שבאותו כנס קים בגדה בו עם מיק, טענה עליה מיק הגיב בקצרה: "שיט. זה שקר. נו באמת".