ריהאנה, חסאן ג'מיל (צילום: מעמודי האינסטגרם lornaasabre ו-badgalriri)
עצוב. ריהאנה וחסן | צילום: מעמודי האינסטגרם lornaasabre ו-badgalriri

איך אהבנו את הזוגיות של ריהאנה עם חסן ג'מיל. היא אחת הזמרות הכי מצליחות בעולם, הוא מיליארדר שצלמים ברחבי העולם אהבו לרדוף אחריו מבלה לצידה. היא מהוואי במקור, הוא סעודי ובגדול הם נשמעים כמו זוג מושלם שכדאי ללהק לריאליטי.

למרות שחסן ג'מיל כבר הפגיש בין הוריו להורים של ריהאנה והיינו בטוחים שעוד נזכה לראות חתונת ענק שלה באיחוד האמירויות, אתרים בחו"ל מדווחים כי ריהאנה וחסן החליטו לפרק את החבילה אחרי שלוש שנים יחד שכללו עליות וירידות.

View this post on Instagram

‪Rihanna has ended her relationship with Hassan Jameel. . . . . . . . . . . . . . #shattawale #sarkodie #kwesiarthur #wendyshay #ghana #stonebwoy #accra #jamaica #groundupchale #r2bees #afronation #ghanaian #legon #kumasi #knust #kente #wifiwrld #gh #ucc #ankaraslayers #upsa #ghanabraids #ghanagirls #sarknation #shattamovement #bhim #bhimnationglobal #shattabundle #rihanna #hassanjameel

A post shared by FREE WIFI (@wifiwrldonline) on

את הזוגיות עם חסן ריהאנה שמרה לעצמה ואין תמונה אחת שהיא פרסמה איתו בחשבון האינסטגרם שלה. באחד הראיונות האחרונים שלה, ריהאנה נשאלה האם היא מתכננת חתונה וילדים עם חסן. רק אלוהים יודע", ענתה רירי, "אנחנו מתכננים ואלוהים צוחק, נכון?".

אם תהיתם, המשפחה של ג׳מיל אוחזת בזכויות להפצת טויוטה בערב הסעודית, והם גם בעלים של ליגת כדורגל עם 14 קבוצות. ההון שלהם מוערך בכ-2 מיליארד דולר. כדי להשוות - ריהאנה שווה כרבע מיליארד דולר. בקטנה.