משהו רע קורה בבית המלוכה הבריטי, הפעם מהצד של בנה של המלכה, הנסיך אנדרו. הנסיך כבר ידע סערות בעבר ושמו נקשר באופן מחשיד למדי לאיש העסקים ג'פרי אפשטיין, שהואשם כזכור בהאשמות פדרליות על סחר מין בנערות בפלורידה ובניו יורק והתאבד בתא המעצר שלו בחודש אוגוסט האחרון. עכשיו עולות טענות חדשות ומטרידות במיוחד בנוגע לחייו הרומנטיים של הנסיך אנדרו, שבנסיונות הפיתוי שלו עבר על כל קוד אתי מקובל בממלכה הבריטית.

בשנת 2000 יצא הנסיך הבריטי עם הדוגמנית קאפריס בורט, ובנסיון להרשים אותה לקח אותה מספר פעמים לארמון באקינגהאם. עד כאן הכל לגיטימי, רק שדיווחים מעבר לים מספרים שהנסיך אפשר לדוגמנית לשבת על הכס המלכותי של המלכה, ואפילו אישר לה לגנוב קערה שאהבה, אותה נתנה לאמה. אחד החמורים אם לא ה-.

View this post on Instagram

A post shared by Caprice Bourret Official (@capricebourret) on

למרות הנסיונות (המביכים, יש לומר) של הנסיך אנדרו להרשים את הדוגמנית, מבחינתה הקשר תמיד נשאר בפרנד זון. "מהצד שלה לא היה סיכוי למשהו מעבר לחברות והיא לא חיבבה אותו במיוחד. בתור אמריקאית היא הייתה מבודרת לחלוטין מהעובדה שאנדרו היה חלק ממשפחת המלוכה", מסר מקורב לדוגמנית, שחיזק את טענתיו בסיפור הסיום המפתיע של הקשר בין השניים. "קאפריס עשתה לו גווסטינג. אחרי שהתקשורת התחילה לשים לב למה שקורה בניהם היא פשוט ברחה - הפסיקה לענות לו ולא יצרה איתו קשר. היא הבינה שהוא לא היה הטיפוס שלה, ושהוא יבשושי למדי". העיקר שהבאת את הקערה לאמא.

אם עד כה הסיפור לא נשמע מעוות מספיק, מסתבר שנסיך אנדרו קלט שהקשר שלו עם הדוגמנית מעורר אצל האחיין שלו, הנסיך הארי (אז בן 16), קנאה לא קטנה. "קאפריס הייתה הקראש של הארי והיה לו בחדר השינה לוח שלה שלה. הנסיך אנדרו ידע את זה, ואפילו אמר לקאפריס שהארי מאוד מסוקרן ממערכת היחסים שלהם. מסתבר שהארי היה ממש מחומם על אנדרו סביב הקשר עם הקראש שלו". אין לנו מה להוסיף חוץ מ-"איו".

View this post on Instagram

A post shared by Prince Harry & Meghan Markle (@sussexroyal_hm) on