אחרי שרק הבוקר (ד') סיפרנו לכם על הדרמה באחוזה של דרייק בטורונטו, אליה הגיעה אישה חמושה שהתכוונה לפרוץ לנכס – כעת מסתבר שגם דוגמנית העל, קנדל ג'נר, מתמודדת עם שורת סטוקרים אלימים.

הדרמה בחייה של קנדל התחילה לפני כשבוע, כאשר בלש ממשטרת לוס אנג'לס פנה אליה וסיפר לה שגבר בן 24 עושה את דרכו לביתה כדי לתקוף אותה. על פי המסמכים המשטרתיים, מאליק בווקר התכוון לרכוש נשק לא חוקי, להגיע לביתה של קנדל, לירות בה ולאחר מכן להתאבד. קנדל פנתה לבית המשפט והוציאה למאליק צו הרחקה, ובמקביל הוא נעצר ונכנס לבית חולים פסיכיאטרי. יחד עם זאת, ג'נר הוזהרה כי מאליק צפוי להשתחרר בקרוב, ועל פי מקורבים היא "חרדה ומפוחדת".

View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

כעת מסתבר שרגע לפני שפנתה לבית המשפט קנדל התמודדה עם מטרידן נוסף, שאף הצליח להכנס לביתה, לשוטט בו בעירום ולדפוק על החלונות שלה. על פי הדיווח של TMZ, גבר בן 27 הצליח להכנס לאחוזה של קנדל בלוס אנג'לס ולחפש אותה דרך החלונות תוך שהוא צועק את שמה, וכשהמאבטחים זיהו אותו הוא פשט את בגדיו – ונכנס לשחייה בבריכה של הכוכבת. המאבטחים של הדוגמנית עיכבו אותו עד שכוחות המשטרה הגיעו למקום, ושש שעות אחרי שנעצר בגין הסגת גבול – הוא שוחרר לדרכו.

קנדל התמודדה עם מטרידנים גם בשנים 2018-2019, ועל פי מקורבים אליה הסיטואציה מייצרת אצלה חרדה גדולה. ביתה של קנדל אמנם מאובטח 24 שעות ביממה, אבל אחרי התקריות האחרונות הכוכבת הרחיבה את צוות המאבטחים החמושים שלה, ועל פי מקורבים היא אף שוקלת לעבור דירה.

View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)