בשבוע שעבר קנדל ג׳נר הסתבכה בפאשלה הכי בסיסית של אושיות אינסטגרם: להיתפס בעריכה של תמונות. היא העלתה תמונה שלה באווירת הוולנטיינ׳ס, לבושה בביקיני אדום ודקיק במיוחד מהמותג SKIMS של אחותה קים קרדשיאן. הגזרה המושלמת, מושלמת מדי, שהפגינה בתמונה הזו העלתה טענות שהיא הושגה באמצעות פוטושופ, ולא מעט ציוצים מאנשים שהרגישו לא טוב, בלשון המעטה, עם הגזרה שלהם עצמם אחרי שראו אותה.

מגיב אחד, למשל, כתב: ״אלו לא הפרופורציות שלה, לא שלה ולא של אף אחת אחרת, תראו איך קו הביקיני שלה חלק בצורה לא טבעית״. אחרת הוסיפה: ״כל סוגי הגוף יפהפיים. אני חושבת שזו תזכורת חשובה לכך שהאינטרנט בדרך כלל ערוך ומפולטר״. כשמישהי צייצה בטוויטר ״יש לי 99 בעיות, ולהיראות כמו קנדל ג׳נר יפתור את כולן״, ג׳נר לא יכלה שלא להגיב: ״אני נערה בת מזל בטירוף, ומעריכה את כל מה שיש לי. אבל אני רוצה שתדעו שגם לי יש ימים רעים, ושאני שומעת אתכם! אתם יפים בדיוק כמו שאתם!!! זה לא תמיד מושלם כמו שזה נראה״.

קנדל ג'נר, פברואר 2021
קנדל לפני שהפילטר זז


גם בסרטון החדשה שהעלתה ממש היום (ג) היא משוויצה בגזרה חטובה ודקיקה במיוחד. הדוגמנית בת ה-25 נראית בו כורעת על רצפת חדר האמבטיה שלה, לבושה בביקיני פרחוני ודקיק למדי. תוך כדי הצילום, רבים שמו לב שהגוף של קנדל השתנה כאילו הפילטר שבו השתמשה "זז" וגרם למותניים שלה להראות דקיקות יותר. האמנם?

קנדל ג'נר, פברואר 2021
קנדל אחרי שהפילטר זז