הכוכבים בכל רחבי העולם בונים את עצמם שנים על גבי שנים עד שמגיע היום הנכסף בו העולם מתחיל להתעניין בהם בהקשר אחר לגמרי – ההקשר הכלכלי. בשוק ההוליוודי מתגלגלים מיליארדי דולרים בשנה, רבים מהם ישירות לכיסם של הטאלנטים הגדולים בשוק. גם עולם הביוטי שנכבש על ידי משפחת קרדשיאן הפך באחת לתעשייה שמגלגלת מיליארדים, ואיתם גם המוזיקה, הדוגמנות, וכל מה שנוצץ.

לכבוד יציאתנו מעבדות לחרות ארגנו לכם את רשימת הסלבס הכי שווים בשוק (הפעם כלכלית), ואנחנו חייבים להודות שכמה מהממצאים ממש הפתיעו אותנו. הכינו את הממחטות, זה הולך להיות כואב.

View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

משפחת קרדשיאן

האימפרייה ששמה משפחת קרדשיאן החלה את דרכה אי שם בשנת 2007 עם פרסומו של סרט פורנו בכיכובה של קים, ומאז השאר היסטוריה. תכנית ריאליטי בת 18 עונות מלווה את המשפחה, לצד ניהול המותגים המשפחתיים והרשתות החברתיות, ספק אם יש אדם בעולם שלא שמע על המשפחה לפחות פעם אחת בחייו. זה השתלם להן כלכלית – אפילו מאוד.

נתחיל מהאחות הרווחית ביותר במשפחה שהיא דווקא בת הזקונים. קיילי ג'נר בת ה-22 מחזיקה בשנה השנייה ברציפות בתואר המיליארדרית הצעירה בעולם. שוויה של קיילי מוערך בכמיליארד דולר, ולא פלא – היא מחזיקה באחד ממותגי הביוטי החזקים בשוק העולמי. הפער בין קיילי לשאר האחיות משמעותי, ושווי הנכסים של הבאה אחריה עומד על 350 מיליון דולר שמוחזקים מתחת לרצפה בבית של קים, שמנהלת אף היא מותג איפור לצד אפליקציה מצליחה וחברה למחטבים.

נציין שהאחות הכי פחות רווחית במשפחה היא קנדל, שדווקא זכתה לתואר הדוגמנית היקרה בעולם ושוויה מוערך בכ- 30 מיליון דולר. לא רע קנדל, לא רע.

 

View this post on Instagram

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily) on

משפחת המלוכה הבריטית

הם חיים בארמון, יש להם כתרים וטבעות יהלום, אבל האם הם עוקפים את משפחת הטראש? כמו שאומרים – עוקפים בסיבוב. שוויה של משפחת המלוכה עומד כרגע על 90 מיליארד (!) דולר, כאשר הנכסים שהם מחזיקים בכל רחבי העולם שווים כ-33 מיליארד דולר וההכנסות שלהם מעסקים כמו אופנה ותיירות מוערכים בכ-55 מיליארד דולר.

וקצת יותר מקרוב: המלכה אליזבת' שווה 600 מיליון דולר, והמתח בין הזוגות הארי ומייגן, ווויליאם וקייט, מורגש גם ברמה הכלכלית: שוויה של מייגן מרקל עומד על 5 מיליון דולר (אותם הרוויחה מ-50 אלף דולר לפרק של "Suits", ניהול הבלוג שלה "The Tig", ושאר הפרוייקטים שעשתה לפני כניסתה לחיים המלכותיים). הנסיך הארי שווה בדיוק כמו אחיו ושניהם עומדים על 40 מיליון דולר, והערך של קייט מידלטון מוערך בין 7-10 מיליון דולר. לפחות ברמה הכלכלית יש מנצחים!

View this post on Instagram

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

היילי בולדווין

בחזרה להוליווד לעולם דוגמנית להיילי בולדווין, הבסטי של קנדל ג'נר ואשתו של ג'סטין ביבר. היילי בת ה-23 החלה לדגמן בגיל צעיר ולאט לאט כבשה את מסלולי הדוגמנות הנחשקים בעולם. היילי שווה כ-3 מיליון דולר, אבל מאז החתונה עם ג'סטין ביבר (ששווה רק פי מאה ממנה ועומד על 300 מיליון דולר), השניים רכשו מספר נכסי נדל"ן בארצות הברית וסביר להניח שהמספר הזה עוד יעלה. מה שנקרא – להתחתן נכון.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

ג'ניפר לופז

ג'יי לו נמצאת עמוק בתודעה כבר שנים ארוכות ולא נראה שהיא מתכננת לעזוב. חוץ מקריירת מוזיקה מפוארת, הזמרת בת ה-50 שיחקה גם בעשרות סרטים וסדרות טלוויזיה, ולאורך השנים הגיעה להון מכובד שמוערך בכ-400 מיליון דולר. גם בן הזוג של ג'יי לו עומד בליגה של הגדולים, והונו מוערך בכ-350 מיליון דולר. פאוור קאפל, מישהו?

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

ביונסה וג'יי זי

אמרנו פאוור קאפל ונזכרנו בזוג הכי לוהט בהוליווד - ביונסה וג'יי זי. קווין בי כובשת כל במה שהיא עולה עליה כשהיא שומרת על תואר המלכה בלב של כל אחד מאיתנו, אולם בעלה ג'יי זי, שטיפח לאורך השנים קריירה מוזיקאלית מופארת, הוא גם איש עסקים ממולח שהונו עומד על מיליארד דולר. יחד עם קווין בי שעומדת על 500 מיליון דולר, השניים הם מבין הזוגות החזקים ביותר בהוליווד, כמו שתמיד ידענו, רק אומרים.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

ג'ניפר אניסטון

מה יש להגיד על ג'ן שלנו, שלא משתנה אפילו בסנטימטר ככל שהשנים עוברות. אחרי חיבוק היסטורי עם האקס בראד פיט אנחנו מנסים לגשש באפלה אחרי קאמבק כלשהו שלא מגיע, וברור למה – מאז שפרצה לחיינו בסדרה "חברים" ג'ן לא יורדת מהמסך, כשהיא כובשת את מסכי הקולנוע והטלוויזיה, גורפת פרסים, וממשיכה להיות הבחורה הכי עסוקה בסביבה שנה אחרי שנה. שוויה של השחקנית בת ה-51 עומד כרגע על 300 מיליון דולר, שרוב רובם מגיעים מקריירת המשחק שלה. איפה האימוג'י המאוהב כשאנחנו צריכים אותו?

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on