אנחנו אוהבים את אנג'לינה ג'ולי. באמת שאנחנו מאוד אוהבים אותה ובאמת שסלחנו לה על שהפרידה בין ג'ניפר אניסטון ובראד פיט. אבל מאז ששמועות על קאמבק בין פיט לאניסטון החלו להתפשט כמו אש בשדה קוצים, אנחנו פשוט לא מצליחים להירדם מרוב התרגשות.

עברו כמה ימים מאז טקס פרסי גילדת השחקנים של הוליווד, בה בין פרסים, נאומים ושמלות ערב, קיבלנו כמה תמונות פלרטטניות במיוחד וסרטון אחד מרגש של האקסים הכי מפורסמים בעולם. מאות אלפי רי-פוסטים ומליוני תגובות הציפו את הרשת מאז, ועכשיו כל הפרשה מתקדמת צעד אחד קדימה.

בראד פיט, ג'ניפר אניסטון
לא, אל תלכי עוד | צילום: Vivien Killilea, getty images

מקורבים לפיט מספרים למגזין "Cosmopolitan" כי השחקן סוף סוף התנצל בפני אניסטון על שהרס את הזוגיות שלהם, מה שגרם לשניים לשים את דרמת העבר מאחוריהם ולהתנהג כפי שהתנהגו בטקס.

"בראד פיקח לגמרי ונמצא במקום אחר היום, לעומת הימים בהם היו ביחד", מספר המקור למגזין. "היה לו מאוד חשוב להתנצל ולהסביר לג'ן שהוא מודה בטעויות שלו ולוקח עליהן אחריות מלאה".

בראד פיט, ג'ניפר אניסטון
"אוהבים אחד את השניה ומעריצים זה את זו" | צילום: Vivien Killilea, getty images

כעת, כשפיט וג'ולי התגרשו וגם אניסטון וג'סטין ת'רו סיימו את נישואיהם, מערכת היחסים בין השניים יכולה להתפתח. "כרגע הם מאוד אוהבים אחת השניה, והם מעריצים זה את זו. הם חברים קרובים, אבל מערכת היחסים שלהם התפתחה מכיוון ששניהם לא הסתדרו בחיי הנישואים".

View this post on Instagram

A post shared by @bradjen1 on