הרשתות החברתיות נכנסו לחיינו בסערה לפני קרוב לעשור, ואנחנו התמכרנו בשמחה ובששון לכל המניפולציות שענקיות הטכנולוגיה דוחפות לנו. כיום אנחנו בשיאה של תקופת התעוררות ארוכה, בה הכוכבים הענקיים חושפים את האמת מאחורי השלמות האינסטגרמית, אבל כנראה שהטרנד החדש טרם הגיע למחוזותיה של מדונה - שממשיכה לפרסם תמונות ערוכות להפליא שלא ממש קשורות למציאות.

הכוכבת הגיעה בסוף השבוע האחרון להופעה בניו יורק, שם ביצעה את "Like A Prayer" על מדרגות כנסייה במרכז העיר בחצות הלילה. ההופעה הספונטנית תועדה בכל רחבי הרשתות החברתיות, ואחרי לא מעט התלהבות מהצעד של הכוכבת הענקית - רבים הצביעו על כך שהיא נראית *אחרת לגמרי* בלי הפילטרים האהובים.

View this post on Instagram

A post shared by Roberto Daniel (@robertodanielml)

 

רגע לפני ההופעה הספונטנית, מדונה העלתה לעמוד האינסטגרם שלה תמונה עם הלוק בו יצאה לרחובות העיר. פניה היו מחודדות במיוחד, הסנטר קטן ודק והשפתיים עבות ובשרניות. כמובן שכל היופי של מדונה נשאר בה גם כשיצאה ממחוזות האינסטגרם, אבל הצילומים שלה מהחיים האמיתיים הבהירו בכמה פילטרים הכוכבת האהובה משתמשת.

זו לא הפעם הראשונה שמדונה מעוררת את כעסם של הגולשים כשהיא משתמשת בכמות נכבדת של פילטרים. רק בקיץ האחרון סיפרנו לכם שעמוד אינסטגרם ששם לו למטרה לחשוף את האמת מאחורי פרסומי הכוכבים שם את מדונה על המוקד - וחשף לא מעט תמונות ערוכות שלה מול תמונותיה במציאות. מדונה, אנחנו תמיד נאהב אותך. עם פילטרים או בלי.

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)