עברה שנה מאז הפרידה של קים קרדשיאן וקניה ווסט, וקרוב לשלושה חודשים חלפו מאז שקימי נצפתה לראשונה עם מי שכיום הוא הבויפרנד שלה, פיט דיווידסון. השניים מטפחים לא רחוק מאור הזרקורים קשר חדש ונוצץ כבר שבועות ארוכים, וכעת הגולשים בטוחים שהם מצאו פרט מתוק במיוחד מהחופשה הראשונה המשותפת שלהם.

כזכור, קים ופיט נסעו לפני כשבועיים לחופשה רומנטית ראשונה באיי הבהאמה, חופשה שעוררה לא מעט אמוציות בקרב הבקרוב-גרוש של קים, קניה ווסט. לידינו הגיעו לא מעט תמונות פפראצי מאוהבות של הזוג הטרי, אבל תמונות משותפות של השניים לא עלו לרשתות. יחד עם זאת, בתמונות האחרונות שקימי העלתה שלה בביקיני – רבים בטוחים שנמצא זכר לנוכחות של פיט בחופשה.

הכוכבת בת ה-41 העלתה שלוש תמונות מחרפנות של עצמה בביקיני קטנטן, על רקע של מים כחולים וחול לבן. בתמונה האחרונה קימי שכבה לה על החול וספגה את השמש הנעימה, והגולשים היו בטוחים שהצל של הצלם שנראה על החוף הוא הצל של פיט.

כזכור, כל עניין החופשה של קים ופיט לא שימח במיוחד את קניה ווסט, שהתבאס לראות את השניים נהנים במקום שהוא זוכר מחופשה עם קים. "קניה לא מבין למה שקים תיקח את פיט לחוף בו הם עשו את החופשה הראשונה שלהם", סיפר מקרוב לכוכב לאתר HollywoodLife. "למען האמת, זה מרגיש כמו חוסר כבוד כלפי קניה. היא לקחה לשם את קניה ביום הולדתו ה-40. היא שכרה את האי כולו בשבילו וזה מקום שיש לו המון משמעות, אבל עכשיו זה פשוט מרגיש מוכתם בגלל שהיא החליטה להביא לשם את פיט. קניה מנסה להמשיך בחייו, אבל מי לא היה מעסק בזה?". אהם, אנחנו.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)