קים קרדשיאן היא אחת הנשים היותר מסוקרות בעולם, עם אלפי ידיעת שמתפרסמות עליה מידי יום בכל רחבי העולם, עשרות אלפי ציוצים, ומיליוני פוסטים. הכוכבת מצאה את עצמה מככבת לא פעם בעבר במרכזן של שערוריות ביזריות למדי, וכעת, כשתוכנית בערוץ האוכל האמריקני החליטו לתת למתמודדים אתגר אפייה – היא לא ציפתה למצוא את עצמה מככבת על המסך *כעוגה*.

ערוץ האוכל "Food Network" שיתפו שעמוד הטוויטר שלהם טיזר לתוכנית "Cake Like", בה המשתתפים אופים עוגות בדמות סלבריטיז מפורסמים בעולם. בזבוז המצרכים המשווע שנדרש להכנת העוגה הוא לא הסיפור במקרה הזה, למרות שאנחנו עדיין מתקשים לעכל את הקינוח העומד בגובה 2 מטרים שהמשתתפים הכינו, אלא העוגה שאחד מהמשתתפים הכין בדמותה של לא אחרת מאשר קים קרדשיאן.

שני לוקים שונים נדרשו לצורך העוגה ההזויה: הראשון הוא הלוק שקים דפקה לתצוגת האופנה של טום פורד בשבוע האופנה של ניו יורק בשנת 2017, אליו הגיעה עם שמלת עור צמודה שחורה ושיער צבוע בבלונד פלטינה. הלוק השני הוא לוק קז'ואלי למדי של קים, עם שמלה ורודה צמודה ומשקפי שמש שחורים ענקיים.

העוגות, אם יורשה לנו, לא יצאו דומות במיוחד לקימי שלנו, ויותר נראו כמו עוגות בדמות אישה מאשר עוגות קים קרדשיאן (מה שנקרא, אם היינו היא היינו נעלבים). אבל כשקימי ראתה את הציוץ בטוויטר היא שיתפה אותו, ואפילו הביעה את דעתה כשכתבה: "אומייגאד אני אצפה! כל כך חמוד". חמוד זה אנדרסטייטמנט, קימי.