לפני כשנה וחצי הנסיך הארי ומייגן מרקל עזבו את בריטניה ואת משפחת המלוכה - והתחילו חיים חדשים ועצמאיים בלוס אנג'לס. מאז שעזבו את משפחת המלוכה הארי ומייגן סגרו ללא מעט עסקים חדשים שהכניסו להם מילונים רבים, בעיקר בעולמות התרבות וההייטק. כעת הזוג המלכותי עושים צעד נוסף בעמק הסיליקון - כשנכנסו כשותפים לחברת השקעות ענקית.

הארי ומייגן הודיעו כי הם מצטרפים לניהול חברת השקעות אמריקאית, בתפקיד שהוגדר כ"שותפי אימפקט". השניים נכנסו לחברת ההשקעות Ethic, שחרטה על דגלה לקדם ארגונים חברתיים, בני נוער בסיכון, עמותות לקידום שוויון, צמצום פערים חברתיים ועוד, תחת חסותה מנוהלים לא פחות מ-1.3 מיליארד דולר. 

הנסיך הארי, מייגן מרקל (צילום: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP, Getty images)
ינהלו מיליונים. הארי ומייגן | צילום: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP, Getty images

"כשאנחנו משקיעים זה בזה אנחנו משנים את העולם", נכתב בהצהרה שהארי ומייגן פרסמו באתר שלהם. "בין אם זה באמצעות השקעה של זמן (כמו בחונכות), השקעה בקהילה (כמו בהתנדבות), או השקעת כספים (למי שיש לו את האמצעים), הבחירות שלנו - כיצד ואיפה אנחנו שמים את האנרגיה שלנו - מגדירות אותנו כקהילה גלובלית. אנחנו מאמינים שהגיע הזמן שיותר אנשים יהיו מעורבים בהחלטות שמשפיעות על כולם. אנו רוצים לחשוב מחדש על אופי ההשקעה ולסייע בפתרון הסוגיות הגלובליות העומדות בפני כולנו".

הפוזיציה הניהולית החדשה של הארי ומייגן נכנסת לרשימת העסקים הארוכה שסגרו בשנה האחרונה. השניים חתמו על חוזי ענק עם נטפליקס, ספוטיפיי ואפל טיוי, והארי עובד בימים אלה על ספר חדש ומנהל בחברת סטארטאפ מצליחה.