ככל שהימים עוברים אנחנו חוששים שהגירושים של קים קרדשיאן וקניה ווסט הולכים לכיוון מלוכלך למדי, והצעד האחרון של קניה, שהגיע יום לפני שקים הגישה את בקשת הגירושים, ללא ספק מאשש את החששות שלנו.

על פי מקורבים לראפר, קניה ניסה למכור את אוסף התכשיטים שקנה לקים במיליוני דולרים. קניה ניסה לקדם את המכירה בימים שקדמו להגשת הבקשה של קים, ועל פי מקורות המכירה הייתה מכניסה לו לכיס סכום נאה.

View this post on Instagram

A post shared by Kanye West (@yethedon)

גם קים וגם קניה כבר הסירו השבוע את טבעות הנישואים מידם, ועל פי מקורבים לקניה נסיון המכירה לא נעשה בכוונה להתעשר או לנקום בזוגתו, בקרוב לשעבר, אלא כדי להרחיק ממנו כל זכר לקים. "במשך שבועיים קניה ניסה למכור את כל התכשיטים שהוא קנה לקים, ובניהם שני תכשיטים יקרים במיוחד", סיפור המקורבים לסאן הבריטי. "קניה אמר שהוא לא רוצה להיות מקושר למותג הקרדשיאן יותר, אבל הוא נקרע מבפנים כי הוא עדיין מחובר מאוד לקים".

קניה, שמתכנן להשתקע באטלנטה ובויומינג אחרי שפרשת הגירושים תיסגר, מתכנן לשים גם את פרק "קים קרדשיאן" לגמרי מאחוריו. "בסופו של דבר הוא לא מכר את התכשיטים", הבהיר המקורב. "אל הוא לא הפסיק לדבר על כך שהוא לא רוצה שום זיכרון מהעבר".

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)