קאמבקים הם דבר שכיח למדי בבית משפחת קרדשיאן, אך לאחרונה נדמה שבנות המשפחה מאסו בחזרות הרומנטיות לאקסים, וכעת הן עולות לשלב הבא – ילדים עם האקסים. רק השבוע סיפרנו לכם שקלואי וטריסטן מדברים ברצינות על עוד ילדים, וכעת קורטני מצליחה להטריף את הגולשים עם תמונה תמימה שפרסמה.

הכוכבת שיתפה עם 102 מיליון העוקבים שלה תמונה די אקראית, ובה היא מצלמת את כף היד שלה כשהיא משוויצה בלק היסטרי וברקע מופיע הצל שלה. במבט ראשון אפשר בקלות להתבלבל ולחשוב שקווי המתאר של הכוכבת חושפים בטן הריונית, אבל עבור כל אותם מעריצים מודאגים, אתר TMZ שלח יודעי דבר לברר מה פשר העניין.

View this post on Instagram

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

לפי הדיווח, למרות שגם היא פלירטטה לא פעם עם האופציה של להביא עוד ילדים לעולם עם האקס ואבי ילדיה, סקוט דיסיק, קורט שלנו עדיין לא בהריון. "היא מאושר מלהיות אמא לשלושה", מסר המקרוב, והפך את הכמעט-סערה ברשת ללא יותר מסערה בכוס תה.

זו לא הפעם הראשונה שהמעריצים של קורטני בטוחים שהכוכבת שומרת בסוד הריון רביעי, ורק באפריל האחרון הכוכבת הצליחה להסעיר את הרשת עם תמונה מדהימה של עצמה – שבלבלה רבים. קורטני סגרה את הסערה בעצמה כשהסבירה שהיא רק עלתה כמה ק"ג במהלך ההסגר, ואנחנו – התאהבנו מחדש.

View this post on Instagram

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on