שלשום (ב') נודע שהנסיך הארי נמצא בעיצומה של מלאכת הכתיבה של ספרו החדש, שעתיד לצאת בקרוב ויגולל את פרישתו ממשפחת המלוכה. מדובר בפעם הראשונה בהיסטוריה בכיר במשפחת המלוכה הבריטית כותב ספר זיכרונות חושפני - והידיעה על קיומו של הספר מגיעה אחרי שנה שבה העמיק עוד יותר הקרע בין הארי וזוגתו מייגן מרקל לבין הממלכה. כעת, מקורבים מספרים ל- "Mirror" הבריטי על ה"צונאמי" שמתחולל בארמון ברגעים אלה, ועל החששות ששוטפים את מסדרונות הארמון.

"מאז שהארי ומייגן עזבו את משפחת המלוכה הם יצאו בטענה אחרי טענה לגבי היחס שהם קיבלו בארמון. הם אומרים שזו האמת שלהם, אבל לאמת תמיד יש יותר מצד אחד", אמר המקורב. "מאז הראיון שלהם אצל אופרה וינפרי המתח שבר שיאים. הדברים שהם אמרו הוכחו כלא-אמינים במקרה הטוב. יש עכשיו צונמי של פחד במשפחת המלוכה לגבי הדברים שהארי יכתוב. רבים מקווים שהוא יתקן דברים שכבר נאמרו, אבל לא ממש מאמינים שזה יקרה".

הנסיך הארי ומייגן מרקל, הדוכסית מסאסקס (צילום: reuters)
אמרו חצאי אמיתות בעבר? הנסיך הארי ומיגן מרקל בראיון לאופרה | צילום: reuters

כזכור, במהלך הראיון לאופרה ווינפרי, מייגן מרקל חשפה כי היא והארי נישאו בחתונה סודית ימים לפני האירוע ההמוני בטירת וינזדור. מייגן תיארה את יום החתונה כ"חוויה חוץ גופית", סיפרה שהיא התעוררה בבוקר ושמעה את השיר "Going To The Chaple", אבל במקביל הוסיפה כי היא והארי ידעו שזה "לא היה יום שלנו – זה היה יום שתוכנן עבור העולם". אלא שה"סאן" השיגו את תעודת הנישואים של הזוג המלכותי לשעבר והוכיחו כי אין אמת בדבריה של מייגן, וכי השניים אכן נישאו ב-19 במאי 2018 בטירת ווינזדור. "אני מצטער, אבל ברור שמייגן מבולבלת. היא והארי לא נישאו שלושה ימים לפני החתונה מול הארכיבישוף מקנטרברי", אמר סטפן בורטון, הפקיד הראשי לשעבר במשרדי הארכיבישוף. "אני חושד שהם פשוט החליפו כמה נדרים פשוטים שכתבו בעצמם מול הארכיבישוף - דבר אופנתי לעשות, או שהם רק עשו חזרה פשוטה".