כל יום הוא הרפתקה חדשה, ועבור קלואי קרדשיאן – כל יום הוא הזמנות מהממת להחליף את הפנים. בחודש מאי האחרון, הכוכבת האהובה גילתה את נפלאות הפוטושופ מקרוב, ומאז עמוד האינסטגרם שלה הפך לזירת אימונים בה היא בוחנת את יכולות התוכנה האהובה. מהצד זה נראה שקלואי עושה חיים, אבל אם תשאלו את המעריצים שלה – הם נהנים אפילו יותר.

אחרי שבלבלה את הגולשים עם תמונה בה היא נראית כמו אחותה בת ה-23, קיילי, כעת רבים מאמינים שהכוכבת מנסה לעלות לליגה של הגדולות, וטוענים שבפרסומת חדשה היא נראית בדיוק, אבל בדיוק, כמו ביונסה.

בפרסמות, שתפסה ברשת כמו אש בשדה קוצים, קלואי לבושה ורוד ועובדת על רקע אדום-ורוד תואם. עם ציפורניים ארוכות אייקוניות ופנים די המומות, הכוכבת התסכלה את האופק או ישר למצלמה, וגרמה לנו לתהות (אולי יחד איתה) – מי זאת הבחורה הזאת?

גולשים רבים איבדו את זה מהתמונות החדשות של קלו, ושיתפו אותה בשלל גרסאות קורעות בטוויטר. "תחליפו לי את הפנים, זה יגרום לו להרגיש שהוא בוגד", כתב אחד הגולשים שהוא מתייחס לבן הזוג הבוגדני של קלו, טריסטן תומפסון. "עוד יום, עוד פנים לקלואי קרדשיאן", כתב אחר. כמובן שהרשת התמלאה בתמונות העבר של קלואי, רק כדי לספק לנו תזכורת קצרה לאדם שמתחת למסכה הממוחשבת.