מחיר התהילה עשוי להיות גבוה, ולעיתים הוא בא עם ביקורת בלתי פוסקת מצד המעריצים. אנחנו בטוחים שקים קרדשיאן, מלכת הביצה ההוליוודית, כבר למדה את השיעור המדובר על בשרה, אבל הסערה שעוררה ביממה האחרונה בטוויטר מוכיחה שאף פעם לא ניתן לדעת מה יעורר את הדרמה הבאה.

הכוכבת הציעה אמש למאות מיליוני העוקבים שלה בכל רחבי העולם להשתתף בהגרלה שווה במיוחד: כל מה שעליכם לעשות זה לשלוח לקים את חשבון ה- "$Cashtag" שלכם, שזה למעשה חשבון באפליקציית העברת כספים, ואחרי שתייגו #KKWHolydays - תיכנסו להגרלה. מה הפרס השווה? 1,000 מהמתייגים יקבלו לחשבון שלהם 500 דולר מקים קרדשיאן, אבל רבים מהגולשים חשבו שההצעה של קים הגיעה בדרך די מזעזעת.

"כשסלבס גורמים לנו להתחנן לכסף אני מרגיש פשוט ח*א", כתב אחד המגיבים בטוויטר, ואחרים הוסיפו: " היא בעצם אומרת לנו 'אני יודעת שאתם מורעבים ושהממשלה לא עוזרת לכם, אז תתחננו לכסף באינטרנט ואולי אני אתן לכם קצת'".

אם זה לא מספיק, בחלק מהתגובות על הפוסט של קים פורסמו סיפורים קורעי לב של גולשים שבאמת זקוקים לכסף. אמהות חד הוריות, חולי קורונה, משפחות קשות יום ורבים נוספים חשפו את האירועים הקשים שעברו – בתקווה שהסיפור שלהם יעזור להם לקבל את 500 הדולרים. סביר להניח שקים לא עוברת על כל התגובות על הפוסט, וכשברקע נימת התחנונים - המחווה של קים הפכה לקשה לעיכול גם עבורנו.