מערכת היחסים של טריסטן תומפסון וקלואי קרדשיאן ידעה הרבה עליות, אבל לצערנו – בעיקר מורדות. השניים הודיעו על הריון ראשון ומרגש בסוף 2017, ותשעה חודשים לאחר מכן, רגע לפני שכרעה ללדת – נחשפה פרשת הבגידה הראשונה של טריסטן. קלואי בחרה לסלוח לאבי בתה, אבל חודשים בודדים לאחר מכן הוא בגד שוב, הפעם עם חברת המשפחה הקרובה – ג'ורדין וודס.

הימים הפכו לשבועות, השבועות הפכו לחודשים, ונגיף הקורונה הביא את ההורים הפרודים להסתגר יחד באותו הבית – וזה עשה להם רק טוב. שמועות על קאמבק התחילו לצוץ, והשבוע השניים אפילו אישרו את הדברים בנשיקה מצולמת ביום ההולדת של קים, אבל כעת הגולשים חוזרים אחורה לאקסית המיתולוגית של טריסטן, ותוהים למה הוא לא חוזר אליה במקום.

View this post on Instagram

A post shared by . (@alleyesonjordyc) on

טריסטן יצא עם הדוגמנית ג'ורדן קרייג במשך שנתיים, עד שהיא נכנסה להריון בשנת 2016. השניים תכננו להקים יחד משפחה, אבל אז נפרדו באפריל של אותה השנה, ורבים מאמינים שהסיבה לפרידה היא בגידה (כמה מפתיע) של טריסטן באם בנו, עם לא אחרת מאשר קלואי קרדשיאן. קלואי כמובן הכחישה את ההאשמות לאורך השנים אבל ברשת לא שכחו את העניין, וכעת, כשהשניים הכריזו על קאמבק מפואר – הגולשים חוזרים אחורה ומרימים לאקסית המיתולוגית.

"את מהממת! מה טריסטן חשב? את נראית מדהים", קבע אחד המגיבים על התמונה האחרונה שג'ורדן העלתה. "הוא רצה את הכוח שכל בני הזוג של הקרדשיאנז מקבלים. הוא בוגד בה על ימין ושמאל כי הוא לא מכבד אותה, רק את הכסף שלה". אנחנו לא לוקחים צד, רק מבקשים: די לבגידות.

View this post on Instagram

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on