אתמול (ג') סיפרנו לכם בהתרגשות על דיווחים רבים מעבר לים, לפיהם השחקנית האהובה, ג'ניפר אניסטון, תהפוך בקרוב לראשונה בחייה לאמא. הכוכבת בת ה-52 צפויה להשלים בחודש יוני הליך אימוץ של תינוקת קטנה ממקסיקו, ועל פי מקורבים היא כבר סיפרה לאנשים הקרובים אליה ביותר על החדשות המרעישות.

כעת, פחות מיממה אחרי ההתרגשות, ג'ניפר אניסטון מקבלת עוד בשורה משמחת, וגם הפעם היא קשורה לתינוקות: אחייניתה של הכוכבת, השחקנית אייליש מליק, חשפה בעמוד האינסטגרם שלה כי היא מצפה לבייבי ראשון, אותו היא מביאה לעולם עם בעלה בשנתיים האחרונות, שון נביה. השניים נישאו כשאייליש הייתה בת 22 בלבד, ובקיץ הקרוב היא תהפוך לאמא לראשונה בחייה.

View this post on Instagram

A post shared by Eilie K. Nebbia (Melick) (@cashewcat)

כזכור, אתמול סיפרנו לכם שעל פי דיווחים רבים מעבר לים, ג'ניפר אניסטון צפויה להשלים בקרוב את הליך האימוץ של בתה הראשונה - ואפילו סיפרה על כך לקולגות מ"חברים". "ג'ניפר הרגישה שהאיחוד הוא הזמן המושלם לספר לכולם על התינוקת שלה", סיפר מקורב לכוכבת. "הבנות נפגשות באופן קבוע אז להן היא כבר סיפרה, אבל היא חשבה שזה יהיה מרגש לספר לבנים כשהם כולם ביחד. הם העבירו כמעט את כל שעות היום ביחד במשך עשור. הם חיו יחד, תמכו אחד בשני ועברו עם ג'ן את הגירושים הכואבים מבראד. היא ידעה כמה הם רצו את זה בשבילה וזה גרם לה לרצות לספר להם ולחגוג איתם אפילו יותר. הם היו מאושרים כשהיא סיפרה להם".