אם הסלבס בישראל היו פתוחים כמו הסלבס בחו"ל, סביר להניח שהייתה לנו מלחמת עולם קטנה בביצה המקומית הקטנה שלנו. מעבר לים, כידוע, הדברים עובדים קצת אחרת והכוכבים מתנהלים בצורה הרבה יותר משוחררת וקשה - כך גם סלינה גומז.

בראיון האחרון שהעניקה סלינה היא סיפרה על כך שהשיר שלה, Lose you to love me, נכתב על הזוגיות שלה ושל ג'סטין ביבר, שלטענתה הייתה זוגיות רעילה וקשה במיוחד. "זה מסוכן להישאר בקשר שאתה הקורבן בו", אמרה גומז. "אני לא מדברת עכשיו בצורה לא מכבדת, אבל אני כן מרגישה שהייתי קורבן במידה מסוימת.

סלינה גומז (צילום: אינסטגרם, selenagomez)
"הייתי קורבן". גומז | צילום: אינסטגרם, selenagomez

כשנשאלה האם היא מתכוונת לקורבן בגלל התעללות כלשהי היא ענתה: "כן, התעללות רגשית. אני כן חושבת שזה משהו שהייתי צריכה להבין אז כאדם מבוגר. הייתי צריכה להבין בדיוק את הבחירות שעשיתי".

ג'סטין ביבר (צילום: מעמוד האינסטגרם של ג'סטין ביבר)
יגיב? ג'סטין ביבר | צילום: מעמוד האינסטגרם של ג'סטין ביבר

"אני לא רוצה לבזבז את החיים שלי בלדבר על מה שעברתי אז", המשיכה גומז, "אני גאה לומר היום שאני מרגישה הכי חזקה שהייתי אי פעם ומצאתי את הדרך הכי טובה ונכונה לעבור את כל מה שקרה לי בקשר הזה. אני מאוד גאה גם בשיר הזה, יש לו משמעות אחרת עכשיו עבורי. זה לא שיר שנאה, זה שיר שאומר שהיה לי משהו טוב - אבל אני לא יכולה להכחיש שזה לא היה זה". אאוץ'.