קים קרדשיאן לא נותנת לשום הסגר, בידוד, או קורונה למנוע ממנה להמשיך לעבוד, ובתוך ניהול כלל העסקים שנושאים את שמה היא גם מקפידה לשמור על קשר רציף עם קהל המעריצים שלה בכל רחבי העולם – עבודה שדורשת ממנה בימים כמו אלו, לעשות הרבה יותר סרטוני לייב באינסטגרם מהרגיל.

בסרטון האחרון שפרסמה שמטרתו לחזק את רוחם של אזרחי קליפורניה ולעודד אותם שלא לצאת מהבית, נורת', בתה הבכורה של קים, די התבאסה על הטיימינג שאמה בחרה לסרטון ולא התביישה להגיד את זה – גם לא מול קהל של מיליוני אנשים.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

בתחילת הסרטון רואים את קים יושבת באחד מהחדרים הלבנים ביותר בביתה. "רציתי לנהל אתכם שיחה רצינית על ריחוק חברתי. אני יודעת שאנחנו בקליפורניה ויש לנו מזג אוויר מדהים, אבל אנחנו חייבים להתחיל להרגיל את עצמנו...", אמרה קים, ורגע לפני שהשלימה את המשפט נורת' לחשה לאמה: "אני יצאתי מהבית". אופסי.

כמובן שקים מיהרה להגן על בתה והסבירה לה שהיא יצאה לחצר של הבית שלהם וזה לגמרי בסדר, אבל אחרי שעברנו את פאדיחה מספר אחד הגיעה תורה של פאדיחה מספר שתיים. קים אמרה לעוקבים שלה: "תאמינו לי, אני רוצה לצאת מהבית יותר משאתם חושבים", ונורת' זעמה על אמה וצעקה לה: "את צריכה להתעסק יותר בילדים שלך במקום בחברים שלך!". אוקיי, זה כבר כאב.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on