בחודש ינואר האחרון הזוג המלכותי של הביצה, קים קרדשיאן וקניה ווסט, הודיעו כי אחרי שש שנות נישואים – הם נפרדים. מאז השניים חיים בנפרד, ובימים האחרונים הם האיצו את הליך הגירושים עם לא מעט צעדים שעשו. כעת, אחרי מחלוקות בעניין, הוחלט כי אחוזת הענק של השניים בלב ליבה של לוס אנג'לס תישאר בידיה של קים.

קים וקניה קנו את אחוזת הענק בשנת 2014 בכ-20 מיליון דולר, ובשנים לאחר מכן קניה עיצב אותה מחדש יחד עם מעצב הפנים הנודע, אקסל ורבורדט. עם השנים הערך של האחוזה עלה, וכיום, כשבע שנים אחרי שרכשו אותה, היא שווה 60 מיליון דולר – פי שלוש ממחירה המקורי.

על פי מקורבים, אחרי משא ומתן ארוך ו"לבבי", הוחלט כי האחוזה – שהייתה בבעלותם המשותפת של בני הזוג לשעבר – תועבר לבעלותה הפרטית והבלעדית של קים קרדשיאן. קים לא עזבה את הבית בחודשים האחרונים ושם היא וקניה גידלו את ארבעת ילדיהם המשותפים. עוד הוסיפו המקורבים כי קים העבירה לקניה במזומן את הסכום עליו סוכם כדי שהאחוזה תעבור לבעלותה, וההליך כולו היה חלק, נעים וחברי במיוחד.

בסיור שערכו בביתם עם מגזין "ווג" בשנת 2019 קים וקניה סיפקו הצצה לבית החלומות שלהם. דלת הכניסה נפתחת למבואה שטופת אור ובה דלתות זכוכית המובילות לחצר אחורית. קים מובילה את המצלמה דרך מסדרון ריק ובו כדים גדולים במראה עתיק אל פינת ישיבה ובה שטיח ורהיטים בהירים ושולחן קפה שחור. בהמשך אפשר לראות בחדר אח בטון. משם מגיעים לחדר השינה (לדברי הכתבה ב"ווג", החדר "בגודל של האנגר מטוסים") ובו מיטה ענקית עם ראש מיטה בצבע קרם ומצעים לבנים ולצידה שידות עץ. בחדר הרחצה הצמוד יש אמבטיית בטון מלבנית ענקית, שתי כורסאות וחלון מהרצפה לתקרה המאפשר לאור הטבעי לחדור פנימה.