בזמן שמדינת ישראל מתבוננת בזהירות ברגיעה שנרשמה בשעות האחרונות במבצע "שומר החומות", הכוכבים הגדולים מעבר לים ממשיכים לפרסם מסרים בנוגע למערכה. אחרי הפוסטים הקשים של בלה וג'יג'י חדיד, התגובה של ריהאנה ושל גל גדות ותשובת הנגד של תם אהרון, כעת הגיע תורה של מלכת הביצה, הלוא היא קים קרדשיאן, להגיב לאירועים הבטחוניים בארץ.

קים פרסמה בשעות הלילה סטורי בעמוד האינסטגרם שלה ובו כתבה כך:  "אני לא יודעת מי צריך לשמוע את זה, אבל גם לפלסטינים וגם לישראלים מגיע לחיות בשלום וביטחון. כל מי שמנסה לשכנע אתכם שאחד חייב לבוא על חשבון השני לא תומך בכלל בזכויות אדם לכל בני האדם".

View this post on Instagram

A post shared by HRH (@hilalove)

קים הוסיפה דגל ישראל ודגל פלסטין לפוסט אך מחקה אותו דקות לאחר מכן, ובמקומו שיתפה פוסט נוסף של ישראלית אמריקנית העונה לשים הילה שעוסקת בהסברה ישראלית מעבר לים - ובו אותו הטקסט שכתבה בדיוק. אליה הצטרפה גם אחותה, קלואי, ששיתפה גם היא את הפוסט של הילה בסטורי.

הצעד של קים וקלואי מגיע אחרי שלא פרסמו מילה על המצב הבטחוני בארץ, למרות שאחותן הצעירה, קנדל ג'נר, דווקא בחרה לצאת ברשתות לטובת פלסטין"אי אפשר למחות למען שוויון גזעי וזכויות להט"בים, לגנות שחיתות ומשטרים מתעללים, ולהתעלם מהדיכוי הפלסטיני. זה לא מתסדר", נכתב בפוסט שדוגמנית העל שיתפה. "אי אפשר לבחור איזה זכויות אדם חשובות יותר". קנדל מחקה את הפוסט דקות לאחר פרסומו, ומאז לא שיתפה דבר בנוגע למערה שמתנהלת בין ישראל לארגון הטרור חמאס.