"אני מקבלת המון שאלות על הקפאת הביציות שעברתי, ובקשות להמלצות, והאמת שאני כבר הרבה זמן רוצה לכתוב על זה". את המשפט הבא כתבה הגר משה לעוקבים ולעוקבות שלה ברשתות החברתיות לפני כמעט שבועיים, והצליחה לעורר עניין רב. "אין לך שליטה על איך שהגוף שלך יגיב להקפאת ביציות וזה באמת השלב לשחרר ולהאמין בגוף שלך, ברופא שבחרת ובדרך שלך. ניסיתי להדחיק ולקוות שתיכף אכיר את הבחור שלי ונצעד יחד לעבר החופה וההורות", היא כתבה.

הבוקר (ג') היא הגיעה לאולפן של "פאולה וליאון" ודיברה ארוכות על הנושא. "אני נמצאת בשלב חיים שאני מאוד רוצה לממש את האימהות ואת ההורות", אמרה משה, "זה משהו שמאוד בוער בי וזה לחלוטין השלב הבא בחיי, התמחות זה משהו שהוא מאוד תובעני ויש דרך לעשות גם וגם אבל צריך לדעת לבחור את התחומים הנכונים ואת המחלקות הנכונות שהם פרו-אימהות".

ניר פור, הגר משה (צילום: אלון חן, פרטי)
השלב הבא זה הורות. ניר והגר | צילום: אלון חן, פרטי

"בחתונה ממבט ראשון ראיתי המון דברים שגרמו לי להבין למה הגעתי לגיל כזה ועדיין רווקה", הוסיפה הגר וסיפרה על התהליך שעברה בתכנית. "היו הרבה רגעים קשים, אחד מהם היה כשאני וניר נסענו ברכב לעשות קניות. הייתי אחרי תורנות, עייפה. התחיל איזה ריב שקשור ללו"ז של הצילומים. ניר ניסה להגיע אליי במהלך הוויכוח, אבל הייתי אטומה, לא הייתה שום גישה אליי. ראיתי את זה על המסך ופתאום שמתי לב למצוקה שלו, ראיתי כמה זה קשה כשאני נאטמת. הייתי מלאת אמפתיה להגר שראיתי על המסך, אבל יחד עם זאת הבנתי שהתנהגות אטומה כזאת לא יכולה לקדם דברים בזוגיות".