בקרוב נציין חודשיים לעזיבתם של דונלד ומלניה טראמפ את הבית הלבן, חודשיים שהזוג הנשיאותי לשעבר העבירו בעיקר בבטלה באחוזה של טראמפ שבפלורידה. השניים, כזכור, עזבו את הבית הלבן עם גל שמועות על גירושים, ואחרי תקופה ארוכה של שקט תעשייתי מצידם – כעת אנחנו מקבלים זווית חדשה על מערכת היחסים המתפרקת של השניים.

כזכור, בחודש נובמבר האחרון שתי עוזרות קרובות לשעבר של הגברת הראשונה סיפרו כלי תקשורת שונים כי "מלניה סופרת את הדקות עד שהיא תוכל להתגרש מטראמפ". על פי העוזרות, מלניה לא הייתה מעלה על דעתה לעשות את המהלך בזמן כהונתו של טראמפ, ומאז שהשניים עזבו את הבית הלבן אנחנו מצפים לעדכונים בעניינים. כעת – הם הגיעו.

View this post on Instagram

A post shared by First Lady M. Trump Archived (@flotus45)

"יש אפס כימיה בין טראמפ ומלניה, ושפת הגוף שלה כלפיו מאוד עוינת. היא בבירור לא רוצה בקרבתו, ופעמים רבות בעבר ראינו אותה מזיזה את היד שלו כשהוא מחפש קרבה", הסבירה היועצת הזוגית נדיה אסקס. "זה עניין של זמן עד שהם יתגרשו. מלניה לא רצתה להתגרש בזמן הכהונה, אז אני מאמינה שהיא תגיש את הבקשה לפני הבחירות הבאות לנשיאות".

לפני מספר שבועות סיפרנו לכם על הימים של מלניה באחוזה שבפלורידה, אותם היא מעבירה בעיקר במעבר מהספא לארוחות השונות. עם המעבר לאחוזה, בה יש חדרי שינה נפרדים לטראמפ ולמלניה, הגברת הראשונה לשעבר אף בנתה משרד נפרד מבן זוגה באחוזה המפוארת. "אני לא מאמינה שמישהו מהם מאושר במערכת היחסים הזאת. כנראה שהם כבר חיים בנפרד ונשואים רק על הנייר", נדיה טענה. "החסימה של טראמפ מהטוויטר בטח עשתה אותו בלתי נסבל. טוויטר היה המוצא שלו וכעת זה חלף, ואני יכולה רק לדמיין כמה הוא מתוסכל. אני יודעת שמלניה ספגה ביקורת רבה, אבל לכל מי שיכול להתמודד עם נשואים לטראמפ במשך עשור יש את האמפתיה שלי".