ביום שבת האחרון הובא למנוחות הנסיך פיליפ, שהלך לעולמו לפני כעשרה ימים בגיל 99. הלוויתו של דוכס אדינבורו הפגישה לראשונה 30 בני מלוכה מהמשפחה הגרעינית שלו עם הנסיך הארי, שעזב את בריטניה ואת משפחת המלוכה לפני כשנה עם זוגתו, מייגן מרקל. אחרי שרבים ציפו בכליון עיניים לתוצאות של המפגש המדובר - כעת הנסיך הארי יוצא בצעד מפתיע שגורם לנו להאמין שהרוחות נושבות למקום חיובי.

לפני המפגש המדובר עם קרובי משפחתו דווח כי הנסיך הארי מתכנן לחזור ברגע שיתאפשר לארצות הברית, ישירות לאשתו ההריונית ולבנם בן השנתיים, ארצ'י. הנסיך רכש כרטיס פתוח מלונדון ללוס אנג'לס, ותכנן, כך על פי מקורבים, לממש אותו רגע אחרי ההלוויה של סבו, אבל כעת מקורות בארמון המלוכה מספרים כי דעתו של הנסיך השתנתה - וכעת הוא מתכנן להישאר עד יום הולדתה של המלכה אליזבת' ביום רביעי הקרוב.

Getty Images (צילום: Karwai Tang; GettyImages IL)
יחכה עם החזרה לארה"ב. הנסיך הארי ומייגן מרקל | צילום: Karwai Tang; GettyImages IL

עוד מספרים מקרובים כי מיד אחרי הלוויה הנסיך הארי התכנס עם אחיו, הנסיך וויליאם, לשיחה צפופה ואינטימית של שעות ארוכות, אליה הצטרף בהמשך גם אביהם - הנסיך צ'ארלס. זה היה המפגש הראשון של האחים המסוכסים מאז שהנסיך הארי עזב את האמון, ומאז שיצא בהצהרות שנויות במחלוקת לגופי התקשורת כשאמר שאביו ואחיו "כלואים" במשפחת המלוכה. 

"מוקדם לדעת מה יצא מהשיחות האלה, אבל זה ללא ספק הצעד הראשון לו הנסיך פיליפ ייחל", סיפר מקורב למשפחה ל"Page Six". "אין לדעת מה נאמר כשהדלתות נסגרות והמצלמות נכבות, אבל לא סביר לחשוב שעזיבת משפחת המלוכה והראיון אצל אופרה לא עלו בשיחה".