אנחנו עוקבים מקרוב אחרי כל מערכות היחסים של בנות משפחת קרדישאן ובעיקר מערכות היחסים עם האקסים שלהן, ואחת מעניינת במיוחד נולדת מחדש ממש מתחת לאף שלנו בין קלואי קרדשיאן לטריסטן תומפסון.

כזכור, השניים התחילו את הקשר החדש והמרגש שלהם אי שם בשנת 2016, ושנה לאחר מכן קלואי כבר הכריזה על הריון ראשון ומרגש במיוחד, אבל הסיפור הפך להיות מכוער במיוחד כשקלואי הייתה רגע לפני לידה (ליטרלי): טריסטן נתפס בוגד בקלואי ואחרי ניסיון לשיקום היחסים הוא נתפס בוגד בה שוב והשניים נפרדו, לפחות על שהקורונה פרצה לחיינו.

View this post on Instagram

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

מקורבים לשניים דיווחו שקלואי וטריסטן מתבודדים יחד ובהמשך הגיעו חדשות על מחשבות עתידיות בנוגע לתינוק משותף, או במילים אחרות – רוחות של קאמבק התחילו לנשוב. אבל למה שדלף בפרומו לעונה הבאה של "משפחת קרדשיאן", לא היינו מוכנים.

בין צלילים של מוזיקה דרמטית ופריימים קורעי לב של הסגר באחוזות המוגזמות של הקרדשיאנס התגנבה לה שיחת זום בין קים, קלואי, קריס, וסקוט דיסטיק. סקוט (היותר-מידי מתעניין יש לומר), שאל את אם המשפחה בצורה הכי ברורה שיש: "האם קלואי וטריסטן שכבו בזמן ההסגר?", וקריס ענתה בלי להסס: "מאה אחוז שכן". קלואי לא התייחסה לתשובה של אמה אבל לנו היא נשארה עמוק בראש, בהתחשב בעובדה שהשניים דיברו על תינוק משותף. האם בייבי קורונה הולך להגיע אלינו מכיוון שבכלל לא צפינו? יש ממש מצב שכן.

View this post on Instagram

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on