לפני כשנה וחצי עולמנו קרס עלינו בפעם השנייה כשגילינו שטריסטן תומפסון, הלוא הוא אבי בתה של קלואי קרדשיאן, בגד בה שוב. הבגידה הראשונה, שהתגלתה כזכור כשקלואי עם צירי לידה בבית החולים, הייתה רק הכנה לבגידה השנייה, שקרתה עם החברה הכי טובה של אחותה של קלואי, קיילי ג'נר – ג'ורדין וודס.

בימי החשיפה הכואבים ג'ורדין האומללה עשתה הכל כדי שיסלחו לה: החל מראיון דרמטי, דרך תחנונים לקיילי, בקשות מהעוקבים הזועמים, פוליגרף מביך ומה לא. ג'ורדין, אז בת 21, עזבה את הבית בו גרה עם קיילי ונפרדה ממיליוני מעריצים מכל רחבי העולם, שעברו לצד של קלואי הנבגדת. וכעת, רגע אחרי שהיא משיקה זוגיות חדשה – היא מצאה את הזמן לחזור לאותו סקנדל.

View this post on Instagram

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods) on

ג'ורדין ישבה לשיחה מצולמת עם נטלי מנואל, ובה חזרה לאותה סערה ששינתה את חייה לעד. "הייתי במקום מאוד חשוך. הרגשתי שאין לי אף אחד בעולם", היא אמרה. "לקחו ממני את כל מה שהכרתי: את האנשים מסביבי, את החיים שהכרתי, כל מה שגדלת עליו, הכל נלקח ממני. לא ידעתי איך אני אמורה להרגיש".

רבים האשימו את ג'ורדין בפירוק הזוגיות של טריסטן קלואי, למרות שזה בגד בה פעמים רבות לפני שהפרשיה התפוצצה. "אני מסתכלת אחורה על הסיטואציה ושואלת את עצמי מה עשיתי. איזה תפקיד שיחקתי בזה, איך הייתי אחראית וכיצד אוכל לתת דין וחשבון על מה שקרה?", היא תהתה. "הדפתי את כולם מהחיים שלי. לא הצלחתי לסמוך על אף אחד. הכל בחיים שלי השתנה, ופשוט הרגשתי שכולם נגדי".

View this post on Instagram

plus she know my babymama is a trophy

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods) on

כעת, כשנה וחצי לאחר מכן, ג'ורדין כאמור השיקה זוגיות חדשה ולגמרי המשיכה בחייה. "אני לא שמחה שאנשים נפגעו והיו צריכים לעבור את מה שהם עברו. זה היה המון בשביל כולם: בשביל המשפחה שלי, בשביל המשפחות האחרות ובשביל החברים", היא הבהירה. אני לעולם לא אעשה משהו שלילי למישהו שאני אוהבת. יחד עם זאת, אני לא אגיד שאני שמחה שזה קרה, אבל אני שמחה שזכיתי להפוך לאדם שאני היום". יופי ממי, שמחים בשמחתך.

View this post on Instagram

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods) on