הביצה ההוליוודית תמיד מרגישה רחוקה שנות אור מהביצה המקומית, ובפעמים הבודדות שהעולמות מתאחדים אנחנו מספרים לכם על כך בהתרגשות. האחרונה שהפגישה בין הביצות הייתה אלה איילון, שצולמה עם ריצ'י עקיבא ברחובות ניו יורק, שעצר בעיצומו של הבילוי לפטפט עם לא אחרת מאשר ג'יג'י חדיד, וכעת הגיע תורה של אנה זק לעשות את דריכת הרגל הראשונה מעבר לים – והיא עושה זאת בסטורי של היילי בולדווין.

היילי (24), אשתו של ג'סטין ביבר ודוגמנית על עם מיליוני עוקבים, פרסמה בסטורי שלה סדרת סרטונים של הבייבי המקומית – אנה זק (20). בזמן שהיא מעבירה את ימיה על מדי צה"ל בתל השומר, אנה קיבלה התראה מרגשת מחשבון האינסטגרם שלה ושמחה לגלות את הטיקטוק שהיילי פרסמה בכיכובה. בטיקטוק אנה עושה את "אתגר האפרסק", שמתחיל בלי איפור כלל ומסתיים באיפור כתמתם ומחמיא, וכנראה שהיילי כל כך עפה עליו שהיא הייתה חייבת לשתף.

View this post on Instagram

A post shared by ~Anna Zak Story~ { 4.5k } (@ilysm.annazak)

בזמן שאנחנו חולמים על מפגש מרגש בין שתי הדוגמניות היפהפיות נזכיר לכם שרק אתמול (ב') סיפרנו לכם על התקרית המצולמת של ג'סטין ביבר עם צלמי הפפראצי. ג'סטין היילי יצאו ממסעדה ומיהרו לוואן שחיכה להם, וכשג'סטין חשב שהצלמים ניסו לצלם מתחת לחצאית של היילי, הוא יצא מהמכונית – ונזף בהם. אתגר האפרסק, מישהו?