בחודש ינואר הקרוב נציין שנה לפרידה הכי מסעירה של הביצה ההוליוודית, במרכזה עמדו הזוג המלכותי של הביצה - קים קרדשיאן וקניה ווסט. הפרידה של השניים הגיעה אחרי משבר ארוך ומתוקשר, שבשיאו הייתה גם שיחת דמעות בלתי נשכחת ליד החווה של קניה בויומינג. כעת נראה כי קניה מנסה לשים את העבר מאחור - כשהחליט למכור את החווה המדוברת.

הכוכב רשם את חוות הענק שלו למכירה בכ-11 מיליון דולר, שלושה מיליון דולר פחות מהמחיר בו הוצעה החווה למכירה בספטמבר 2019. בשטחה של החווה, שעומד על כ-3,600 דונם, יש אגם ענק, לא מעט הרים וגבעות, וכן חווה שמצויידת בעשרות סוסים יקרים במיוחד ובעלי חיים נוספים. מקורבים לקניה מדווחים כי קניה קנה את החווה במחיר מוזל מהמחיר הנדרש, ועל כן סביר להניח כי הוא לא סופג הפסד דרמטי.

כזכור, לפני שנודע על הגירושים של קים וקניה, קניה רץ לנשיאות ארצות הברית. בתקופה שקדמה לבחירות (וכך גם לגירושים שלו ושל קים), קניה העביר את רוב ימיו בחווה בויומינג - הרחק מאשתו וארבעת ילדיהם שחיים עד היום בלב ליבה של לוס אנג'לס. קניה שאף שקים והילדים יעברו לויומינג, אבל לאחר סירובה התקיף של קים היה ברור שהשניים עומדים לקראת פירוד, ואכן, זמן לא רב לאחר מכן - קים וקניה הלכו לדרכים נפרדות.